xxl kondomy

Príspevok v téme: xxl kondomy
evita14

zdravim vas. Potrebovala by som poradit. Mame totiz s partnerom maly problem, a to taky, ze on nenavlecie kondom. ma prilis hruby penis a ziadny z kondomov co sme doteraz vyskusali nebol dost velky. a to ani xxl. jeden sme vsak este nevyskusali, a to xxl kondom znacky durex. ma najvacsi priemer, lenze sa nikde nedaju najst. nevie mi niekto poradit kde by som ich nasla? vdaka.

anonym777

najlepsie v lekarni ale nie hocijakej durex pleasuremax tingling zeleny vrubkovany nikdy ma nesklamal a to som mal tiez problemy najst ten pravy alebo ten cierny

ludka98

my sme mali troska iny problem a to s dlzkou, vacsina z kondomov stacila priatelovi tak na 3/4, v tomto pripade pomohol ten durex xxl. Kamoska mala podobny problem ako ty, jej priatel je dost hruby a taktiez ten durex pomohol. Kazdopadne sa to da kupit v lekarnach

evita14

pepino xxl sme skusali. Tie sme uz natiahli, ale bolo to strasne na tesno a fakt sme to tam davali viacmenej na silu. maju v priemere 56 mm, a tie durexy su 58 mm tak mam pocit ze to uz by bolo akurat.