Ako sa zbavit povitu viny, je to neunosne...

Príspevok v téme: Ako sa zbavit povitu viny, je to neunosne...
Keituskaaaa

mam neuveritelny pocit viny ze to ja a len ja som znicila svoj 6rocny vztah,aj ked viem,ze to uz po 2 rokoch prestalo byt romanticke a vasen sa nam vytratila,este sme stale boli spolu i ked on u niekedy nechcel,lebo som bola strasne ziarliva Nakoniec som ho nechala ja po 6r kvoli inemu ktory za to absolutne nestal.Mam obrovske pocity viny ze co ak som chcela vela,skoro vobec sme nemali fyzicky kontakt,len v noci ked sme spali uz sme sa ani nedrzavali za ruky ani ma nehladkal vela som kvoli tomu plakala ale neviem sa zbavit toho pocitu ze to ja som to znicila ziarlivostou ze som chcela vela ze som kvoli idiotovi idkopla skveleho cloveka s ktorym to ale uz aj tak neklapalo,mam strach ze v zivote uz takeho nestretnem,co mam robit,mam z toho stavy uzkosti,ked si pomyslim ze je to vsetko moja vina Pomoc:(

daien

keituska, asi je cas pohnut sa dalej. odpusti si, co sa stalo a vobec sa netrap tym, co bude. uzivaj si zivot naplno, venuj sa rodine, priatelom a konickom a jedneho dna sa objavi ten pravy :) drzim ti palceky

keituska

bibba on uz ma nechce a ani ja by som nechcela po tom vsetkom co som mu urobila... nedokaze mi odpustit ale kamarati sme,to ano...ale proste povedal ze som zabila jeho city:(

bibba

a preco sa neskusis k nemu vratit? ked ho tak velmi xces naspät? ved su len dve moznosti, bud nanho zabudnes, alebo si ho opät ziskas... nerozprava sa s tebou? nie ste absolutne v kontakte? :(