Velmi škaredé, tmavé flaky po akné na chrbte a tvári

Príspevok v téme: Velmi škaredé, tmavé flaky po akné na chrbte a tvári
alexa77

prosim vas,som uz zufala. mojou vinou,vytlacanim,mam velmi vela nepeknych tmavych flakov na chrbte aj tvari.kozny mi dava na jar a na jesen bieliace kremy,trosku to vybieli a v lete,najma na slnku stmavnu. nemozem koli tomu ani na kupalisko,bola som raz a ludia sa namna divali ako keby som mala rakovinu. uz ste tu o tom pisali,ze biolampa,chemicky peeling nepomaha. čo potom ? naozaj nieje nic čo by to vybielilo ? prečo to nesplynie s kožou ked sa budem dlhsie opalovat

siisa 25

kiiki,sisa ja som skusala aj sam citron,nic sa z toho nestane a je pravda,ze som to potom mala lepsie,ale musis to riadne oplachnut,lebo je ta tvar taka lepkava a sa mi zdalo,ze to aj na pory posobilo ich to trosku stahovalo,aj kozmeticka mi povedala,ze citron je znamy prirodny vybielovac a odmastovac

sisa_

A čo ak by som si na ramena natrela čistý citron - nezriedený? Možno by to pomohlo rýchlejšie (alebo spalilo kožu :-) Vyskušam čo to spravi.

alexa77

kiiki,dakujem za radu.vyskusam.aj vam ostatnym za napísanie,ste zlaté :-)urcite dam casom vediet ako som na tom.

kiiki

baby nie som si ista ci vam to pomoze lebo neviem ake vazne to mate ale mozete to skusit, neublizi vam to...mne ked sa vyrasi na tvari bolavy podkozny pupak ktory len boli a neda sa vytlacit, mam ho tam velmi dlho a ofialovie mi alebo stmavne, proste mi tam ostane flak, vzdy si spravim citronovu vodu
postup: prevarte si vodu, staci 1-2 dcl, viac nemusite, vodu nechajte vychladnut(ja ju davam do maleho hrnceka), ked bude vychladnuta vyzmykajte do nej citron, nie cely, len par kvapiek, ostatok mozete pouzit neskor...namocite do tejto citronovej vody tampon a natierate nim miesta kde mate flaky, malo by vam to postupom casu blednut
- mne to aspon pomaha, ale necakajte hned zazraky, musite si to pravidelne natierat, tuto vodu nezabudnite uskladnit v chladnicke a aspon kazdy treti den ju menit..ak niecomu nerozumiete kludne sa spytajte

siisa 25

flaky aj mna trapia,mam vela vypucenych vyrazok a a najhorsie,ze ja aj malinku ked vypucim flak mi zostane,lebo mam svetlu plet,ale slnku sa nevystavujem,alebo vysoky ochranny faktor,lebo to este stmavne nie ze zmizne

Tinka99

Tak vidim, že nás je viac čo máme takýto problém, ani ja neviem čo na to, kožná mi povedala, že to zmizne samé keď sa nebudem vystavovať slnku, no parádá až na to, že je leto a chcem sa opaľovať a kúpať. Ja mám teraz skinoren, tak uvidím či mi to trošku pomôže.

alexa77

tricka na ramienka,to ani ja. a bez makeupu ani von,ludia by sa zlakli ze mam spinavu tvar,take mam tie flaky.nebavi ma uz ani zit.

sisa_

Ja kvôli tým flakom nenosim trička na ramienka už dlhe roky. Lebo na slnku mi tie flaky očrvenaju a neskor aj zhnednu. Je to hrozne ale musi nato niečo existovať. nepoznate nejaky volne dostupny bieliaci krem bez receptu? nemam čas isť teraz ani ku kožnej. Ďakujem.