Detoxikácia (program)

Príspevok v téme: Detoxikácia (program)
Dominika.

Ahojte. Už od narodenia sa trápim s ekzémom a už by bolo načase sa ho po 17 rokoch zbaviť. Mastičky a podobné veci, ktoré užívam mi ekzém vždy len utlmili ale úplne nevyliečili a hneď sa mi vrátil. Už dávnejšie som čítala, že telo treba vyčistiť zvnútra tak som si našla detoxikáciu, ale je tam len napísané, čo treba jesť atď. ale ja by som potrebovala nejaký program resp. čo v ktorý deň jesť. Tak ak má niekto skúsenosti a detoxikoval niekedy tak nech mi poradí ja už spravím fakt čokoľvek. Ďakujem :)

suú

Ak môžem pridať aj svoju skúsenosť. Ja robím detox každý rok vždy po skončení jarného obdobia, keď je už dosť ovocia a zeleninky na trhu, pred tým som bola za jarnú očistu ale chýbala mi čerstvá nerýchlená zelenina. Zo stravy vylúčim úplne mlieko a mliečne výrobky, bielu múku a cukor a všetky sladkosti, maso a údeniny, samozrejme všetky konzervy a neprirodzenú stravu. Denne vypijem 2 - 3l čistej vody/máme doma filtrovanú/, podľa možnosti sa snažím denne cvičiť až do úplneho spotenia, niekedy pridám aj saunu. Na lepšie prečistenie Užívam aj bylinkové čaje, obľúbenú mám prasličku, potom doplnky LKVB6 - výborne čistí pečeň a črevo, Betavital na prečistenie a regeneráciu krvi a vždy aj nejaké probiotiká 10 miliárdový Super Acidophilus žuvací je výborný, ale môžu byť aj iné. Neviem, či to nebude zakazaná reklama, ale prípravky kupujem na int. stránke mojezdravie.sk
Týmto pravidelným detoxom som sa zbavila chronickej mykózy, aj tzv. nečistej pokožky.

Laco24

ten druhý krát mi bolo ráno už po zobudení akosi zle od žalúdka tak som ešte akosi 2 krát vracal :-D ale to by sa ti nemalo stať :-D zvyšok bol rovnaký :-) trochu viac som vypil, viac som zacvičil a potom to šlo

jasné to nie

laco,

môžeš opísať tú druhú skúsenosť v skratke, stále sa k tomu vraciam, niekedy to musím naozaj skúsiť...

doubledog

detoxikacia tela je velmi dolezitou sucastou starostlivosti o zdravie.

su rozne sposoby, od postu, cez vselijake bylinne vytazky, cez biorezonanciu ci jogove postupy.

Laco24

tak ako mne sa nezdá že človek ktorému po správnej detoxikácii vymizne akné, prestane ho bolieť hlava, prestane pociťovať únavu a bude mať viac energie, bude lepšie spať... bude na tom v skutočnosti zdravotne horšie ako na začiatku.

jedna vec je keď píšu o tom ľudia ktorí nič také nevyskúšali ako keď o tom píše množstvo ľudí svoje dobré skúsenosti...

ináč nevravím o všelijakých tabletkách a preháňadlách ale skutočne prirodzených spôsoboch keď sa nechá telo samo prečistiť... tak asi toľko no :-)

pre well

well:
tak v prvom rade sa ukludni,asi by si si tiez mal dat nejaku ocistu....a samozrejme,ze na zaciatku budu problemy pri detoxikacii alebo pri ocistach s jednym druhom ovocia a pod.,ale globalne pisat,ze detoxikacia je hlupost,moze len uplny diletant
a kto povedal,ze detoxikacia je len vtedy,ked clovek nieco berie,napr. colonix je jednym z detoxikac. sposobou,ja som mala aj HL,ale teba je potom vies co...ja viem o tom svoje a tebe tu ja nebudem vypisovat,nepotrebujem si tu nic dokazovat ako ty...

Well

Pocuj ty mudrlana.....
Si mi neodpovedala na to,kde si nabrala nieco take ako je zdrava vyziva a ak to nebudes vediet vysvetlit laskavo si precitaj aj toto ked neveris jednemu.www.zdravie.sk Totiz to,ze sa ty mozes citit lepsie neznamena ,ze sa aj tvoje telo nachadza v lepsom zdravy. Dokonca je v ovela horsom stave ako pred nou.