Vložky, tampóny, intimky

Inner

ja odkedy som vyskusala tampony, tak len tampony....aplikator je fajn, ked mas problemy si tampon zaviest alebo ak v okoli nemas moznost umyt si ruky. A vyhodou je, ze je nizka sanca pretecenia, pokial si tampony pravidelne menis. Mne sa to obzvlast rata v noci. Tampon je pohodlnejsi :-)

saška

aoojte...ja sa chcem spytat,ze co je teda lepsie,vlozky alebo tampony?..ja pouzivam len vlozky,ale parkrat sa mi stalo,ze mi pretiekli,a odvtedy sa citim dost neisto.. a teda ked tie tampony,tak OBecka bez aplikatora alebo radsej tie tampax s aplikatorom?diky za odpoved:)

usmevka :D

Ahooj,ja som pouzivala vlozky cca 2 roky od zaciatku menstruacie..raz nam v skole urobili taku prezentaciu a dostavali sme balicky a odvtedy len tampony Tampax..tie pouzivam v skole a vzdy ked idem do spolocnosti..v pohode sa na ne mozem spolahnut a nikdy sa mi nestalo ze by som pretiekla aj v prvych dnoch..na noc vlozky..a intimky tiez len v poslednych dnoch menzesu..pa

Inner

Viem, ze sa neodporcaju kvoli moznemu podrazdeniu...ale doteraz problemy neboli. Verim, ze ani nebudu, ale ked vonaju tak fajn ;-). Nosim ich pocas spinenia alebo ku koncu menstruacie, inokedy nie. No neviem si predstavit zit bez nich :-)