Vložky, tampóny, intimky

xxmataxx

ahojte...zo zaciatku som pouzivala len vlozky, ale ako som vyskusala tampony, tak pouzivam uz len tie (urcite uz 10 rokov)...stale, aj na noc. Treba ich, samozrejme, pravidelne vymienat a velkost tamponu prisposobujem sile menstruacie..som spokojna..nikdy som nemala problemy so zapalmy alebo cimsi podobnym...(nielen) pocas menstracie je super pouzivat emulziu na intimnu hygienu...vyskusajte...:-)

bibi

Panenstvo nema nic spolocne s tamponami ja pouzivam tampony od 17 a mam 32 a nemenila by som a ani TSS nebol nikdy potvrdeni

serena

ahojte aj ja používam tampóny a dosť často, aj pri spaní keď som doma tak sa snažím si dať vložku ale nie vždy to aj urobím podľa mňa je to príjemnejšie a lepší pocit neviem si predstaviť mať vložku v takej horúčave čo sa týka mykozy skoro každá žena ju mala a ešte niečo čo sa týka tampónov či vložiek je to každého osobná vec

serena

ahojte čo sa týka menenia tampónov treba ich meniť často každé 4 hodiny ale to si prečítate v letáku záleží podľa toho aké silné kramy máte

serena

ahojte baby mám kámošku a má problém aspoň si to ona mysli chce ísť na kupko ale keďže jej končia kramy tak sa bojí ísť do vody bojí sa toho, že jej nevydrží tampón alebo sa jej rozmokne šnúrka, aj keď vo vode nezvykne byť dlho ja som jej vravela že nech vydrží ale ona silou mocou chce ísť tak poraďte ktorá má s tým dobré alebo zlé skúsenosti:) ďakujem

serena

ahojte čítam tie príspevky čo sa týka tampónov aj ja ich užívam a dosť často častejšie ako vložky ale keď som doma snažím sa to striedať

machulka006

mne sa osvečili intimky Jessa...sú to výrobky, ktoré sú značkou DM drogerie... a kupujem si tie tenučké...škatuľka je modrej farby... za dobrú cenu, dobrá kvalita...

haaloo

Ahoj,,uplne od zaciatku menstruacie pouzivam tampony Tampax..a su aj s aplikatorom.mizem sa na ne uplne spolahnut.a najlepsie su tie zelene-na zaciatok.menst.a potom tie zlte..fakt ok.na noc vlozky..pa

leila

Podla mna su najlepsie tampony Kotex. Ob sa po trosku nasiaknuti nejak zuzuju a velakrat pretecie a nie je ani na pol nasiaknuty no a kotex sa po nasiaknuti rozsiria a nepretecie nic. samozrejme podla potreby treba vymienat. Vlozky pouzivam obcas a je mi jedno ake len aby boli tenke s kridelkami. Intimky su najlepsie Naturella a tiez Ria.