skola a vztah

Príspevok v téme: skola a vztah
sipka

Obaja, teda ja aj priatel koncime momentalne strednu skolu a budeme pokracovat dalej na vysokej ale kazdi v inom meste, ani jeden z nas nechce vztah ukoncit, velmi sa lubime, chcem sa len spytat, je tu niekto kto udrziava vztah takto nadialku? funguje to? nevytraca sa ten cit casom? je mi jasne ze kazdy vztah je individualny, chcem len poznat vase pribehy, ako pokracuju popripade ako to dopadlo ked ste mohli byt opät spolu. dakujem za vsetky prispevky

ewelin28

no ja som teraz skoncila Bc a priatel Ing....doteraz sme zili na dialku..cely cas..lebo on na intraku ja zas doma...ale teraz si uz nasiel pracu..a to cca 150 km odo mna...tak ja si enviem predstavit..ako to bude fungovat...lebo uz si nemoze robit volno tak ako sa mu azchce..ako sme si robili cez skolu...ale ja dufam a verim, ze to prezijeme :)

lleilla

inak tema vztah na dialku je uz zalozena,skus pozriet aj tam,myslim,ze tam najdes vela nazorov...

a da sa,staci,aby chceli obe strany (u mna su to 3 roky a klop klop, aby som to nezariekla,nestazujem sa)

Frančeska

sipka-> tiez mam podobny problem, obaja koncime a cesty sa nam troska rozchadzaju..ta predstava ma hrozne desi...budem drzat palce, nech tam toho citu je stale dost na to, aby to bol silny vztah :))