Priatel kupil puta..

Príspevok v téme: Priatel kupil puta..
nika2245

Takže moj priateľ kupil take puta,...a chce ma s nimi priputat k posteli, prelepit uste lepiacou paskou a nohy pripevnit tiez k posteli,....ale neviem ci je to dobry napad...lebo chce pozvat moj priatel aj moju kamosku aby mu ona urobila oral a ja mala zalepene usta a potom by ma poriadne urobil najprv rukou potom oral a nakoniec normal sex!!!! divoký!!! ale je to dobry napad lebo povedal ze ma nerozviaze ked poviem a vydrazdi ma uplne do rozkose aku som nikdy nezazila .....mam mu na to povedat ANO alebo NIE ????
zazili ste aj vy takyto sex niekedy???
ak hej ??? ake to bolo???

beeeehiiiila

fuuuhaa...tak toto je podla mna az prilis divoke :D je to fakt len o sexe,taky experiment daa sa povedat.. v trojke..uuf :D no ja by som to teda urcite neskusala ale je to kazdeho vec tak urob ako uznas ale myslim si ze je to uplne smiesne :D aby ma chalan priputal k posteli a este si sama napisala ze ked budes chciet aby prestal tak to nespravi!.. no to je podla mna uz sila akoze nic proti ale myslim si ze tvoj chalan je fakt divny :D a zalepit usta? no myslela som ze k laske a k sexu patria bozky no ale tak co uz.... ako ze brutal toto nerob holka

janekMY33

ja by som to urobil este lepsie ja by som ta priputal zeviazal oci aby si nic nevidela usta nechal tak a nohy roztiahnute by som ty priviazal a potom by si videla ten mazec

niekto

ja som skoro za kazdu prasacinu ale co sa tyka priputania a zviazania vzdy musi mat ten clovek moznost sa z toho dostat alebo povedat nie prestat
pri takomto niecom sa lahko stane nieco zle ...

kvietok23

no mne by tam v prvom rade vadila ta kamaratka. mozno ti budem pripadat staromodna, ale nepovazujem za lasku, ak v sexe v jednom normalnom vztahu figuruje aj tretia osoba. ale je to len moj osobny nazor...v kazdom pripade to, ako si to tu opisala neznie vobec lakavo...skor by som sa toho bala...

AdamKrt

A o tyzden sa docitame:

- priatel ma priputal a potom miesto kamaratky sa vo dverach objavil zbytok futbaloveho muzstva, ktoreho je clenom a vystriedali sa vsetci na mne...

Ak sa chces privezovat, tak symbolicky, aby si svojvolne, kedykolvek, mohla tomu urobit koniec... ;-)

Ked budes priputana a niekto bude opity, alebo urobi nieco schvalne, co sa Ti nebude pacit, bude uz neskoro.

isabella

to zalezi uplne od teba, mne by tam napriklad ta kamaratka vadila, je to cele o tebe a o vas dvoch, co si navzajom budete tolerovat a co nie