antikoncepciou na akne... otazka! surne!

Príspevok v téme: antikoncepciou na akne... otazka! surne!
lucinqaaa

zdravim vas, uz nejaky dlhsi cas bojujem z akne. po vyskusani niekolkych pripravkov od kozneho ktore aj tak nezabrali, som sa rozhodla vyskusat antikoncepciu. Mozte mi napisat ako to prebieha ked pridem ku gynekologicke a poviem, ze chcem antiku na akne? Bude ma vystretovat? alebo to predpise len tak? alebo ako? lebo ja mam panicky strach z vysetreni a lekarov vseobecne.

Lucka1989

ahoj, mne tiež na akné predpísali pred pár rokmi antikoncepciu, tak ako to tu už niekto spomínal - kým ju berieš tak je fajn, keď prestaneš tak sa to vrátilo späť dovolím si povedať v horšej podobe + mi na pamiatku ostalo 15 kg naviac :) akné som nakoniec vyriešila roaccutanom a odvtedy mam pokoj

lioness_01

noooo, tak to zas až taká mladučka už nie si :D

no, na čase ako na čase... ako som napísala, tvoj problém sa nevyrieši, ono to len dočasne zmizne a raz predsa len tie tabletky budeš musieť vysadiť a to potom uvidíš aké budeš mať akné :( tak to zváž, či to stojí za to, na istý čas ten problém zatlačiť takto do úzadia a potom o pár rokov ho riešiť lebo sa vráti ako bumerang... :(

cytológia - to sa robí vrámci klasického vyšetrenia, čiže áno, ak ťa vyšetrí , spraví ti aj ster z krčka maternice , ovšem ak už nie si panna...

výsledky z krvi - dôležité sú tam pečeňové testy

lucinqaaa

Ahoj, dakujem pekne za Tvoje slova :)) Ja mam uz 23 rokov, takze je nacase vyskusat tie tabletky:) Tiez som pocula, ze sa vramci toho posiela aj na cytologiu, ale neviem co je na tom pravdy. A mam strach, ze vysledky krvi nedopadnu dobre...