Vypadavanie vlasov

Príspevok v téme: Vypadavanie vlasov
petra1991

Zdravim, chcem sa spytat ci nemate nejake skusenosti ako sa branit vypadavaniu vlasov. Je mi 18, vlasy si nefarbim, sem-tam lakujem. Akurat som presla dost narocnym obdobim (matura, prijimacky). Us fakt neviem co robit. Vypadne mi asi 200 vlasov denne, je to vela.. doktori mi nepomohli :(, alebo aspon ti, ktorich som navstivila...
budem povdacna za kazdu radu ktoru mi poskytnete

WSJGJFGFHGF

mila Petra,Vlasy predstavuju silu.Ked sme nervozny a mame strach,casto sa sputavame "ocelovymi obrucami"Vlas vyrasta z vlasoveho vacku.Pri nadmernom vypeti v pokozke hlavy sa vlasovy vacok moze stiahnut tak pevne ze vlas nemoze dychat,odumiera a vypadava.takze ti chcem tym povedat ze napetie neznamena silu,Napetie je slabost,Iba uvolnenost a klud prinasa silu a bezpecie.Mala by si sa viac sustredit na uvolnovanie pokozky na hlave.Skus to hned teraz povedz si,:Uvolnujem kozu na hlavea uvedomujem si ze citim nejaky rozdiel,musis to samozrejme chciet,je to vsetko na tebe.Vela stastia

- mira

Petra, pokožka ktorá je oslabená, vlhká, mastná nie je schopná udržať vlasové korienky. /podobne ako vlhká pôda ľahko uvoľňuje korene rastlín/ Popracuj na tom, aby si mala pokožku pevnú a suchšiu. Pokožku spevníš stravou, ktorá zhutňuje, a to je ryža natural.

Oslabovanie pokožky spôsobuje ovocie, sladkosti, niktoré druhy tukov a olejov alebo ich priveľké množstvo, sladké nápoje džusy, nápoje s prídavkom chémie, aromatické a povzbudzujúce látky. Vyhýbaj sa im .
Stav vlasov a pokožky poukazuje na stav v čeevách.
Zlepši si trávenie, jedz potraviny s vlákninou a trochu kvasenej zeleniny. Vynechaj mliečne potraviny a prečisti si tráviaci traktaa dýchacie orgány.

alore.

ahoj peta ja som mala cca pred mesiacom ten isty problem..mozno mi padalo este viacej vlasov ako tebe...pomohli mi tabletky eladen a vichy ampulky aminexil sp 94 a ktomu vichy sampon...a este jedny francuzske tabletky len nepamatam si nazov...teraz mi vypadne tak 20 vlasov aj to len pri cesani normalne mi uz pocas dna nepadaju...