Nijake vzrusenie

Príspevok v téme: Nijake vzrusenie
evicca

mam priatela a mam o nom vela vseliakych erotickych predstav, predstavujem si co vsetko s nim chcem robit a som na neho totalne nadrzana, nemozem sa dockat kedy sa konecne poriadne pomilujeme ale ked pride a som s nim tak je vsetko v momente prec. nijake vzrusenie, nijaka predstava, nic.. prejde ma ta obrovska chut na sex, a ked uz sa milujeme tak lezim ako drevo a nenapadne ma nic vzrusujuce co by som mohla spravit a okorenit to. velmi ho lubim a naozaj si predstavujem v tych scenaroch iba jeho. ale ked uz som s nim tak vsetko to vrzusenie zmizne. necitim vobec nic ani pri milovani hoci on je velmi kreativny v posteli :( zazil niekto nieco podobne? vie niekto poradit?

AdamKrt

Postupne mozes skusit si pustit na pozadi tak tichsie relaxacnu, ci ezotericku hudbu... Neskor mozete spolu najst aj nejaku vonu, parfem, ktora by Ta vsak mala na partnerovi dost vzrusovat.

Tie dotyky musia byt jemne, lebo inac to bude ako masaz.

Ale mozete skusit potom aj tu masaz...

evicca

adam, zviazane oci som uz tiez absolvovala :) bolo to celkom prijemne.. vyskusam to tak ako radis, s tymi dotykmi, a uvidime. dufam ze to pomoze, som z toho naozaj zufala :(

AdamKrt

evicca:

mozno tych vzruchov, podnetov z okolia je na Teba vela a si neuvolnena, zablokovana.

Skuste nieco ine. Budes naha lezat. Zavriete si izbu, alebo najdite miesto, kde nebude ziadny hluk, ziadne zvuky. Na oci si das nejaku satku, ale aby si nevidela absolutne nic. Nieco take ako sa pouziva na spanie, take klapky. A miesto intenzivnych dotykov bude ono robit iba nahodne dotyky na Tvojom tele. Velmi malo, velmi lahko. Tak lahko, ze si nebudes ista, ci sa Ta dotyka a kde. Celkom dobre je napr. na to, ked natiahne dlane a je nad Tvojou pokozkou a je tak blizko, ze sa nedotyka, ale citis teplo jeho dlani a obcas nahodne sa ledabolo dotkne...

evicca

problem nemame nijaky, a predohra je vzdy dost dlha a dost kreativna z jeho strany. robi vsetko preto aby ma uspokojil. dokaze vymysliet milion sposobov predohry aj milovania. a ja ostavam vzdy chladna. kedysi ma rozpalilo uz len to ked sa ma dotkol a teraz nic. a pritom ked nie sme spolu tak nesnivam o nicom inom len o sexe s nim..

BabinaM

Skusali ste na to ist pomaly? Mate vo vztahu nejaky problem? Mozno To chce aby ste sli na to inak podla mna stci dlhsiu predohru