Koľko zjete?

Príspevok v téme: Koľko zjete?
Papučka

Chcela by som vedieť, koľko taká zdravá žena zje. Ja mám pocit, že jem až príliš oproti mojim kamarátkam (napriek tomu nie som tučná), ale predsa len koľko? Koľko na večeru, obed, raňajky? Prípadne medzitým? Každý kto má čas nech napíše. Veľmi ma to zaujíma ;)...p.s. viem, že to záleží aj od metabolizmu, ale to je len pre moje info. Ďakujem

ja :)

och, ja sa hantim to tu napisat, ale nech si spokojnejsia, ze nejes vela :) rano nejaku zemlu s maslom a sunkou, doobeda jogurt, rohlik, nejake ovocie, na obed normalne polievku a hlavne jedlo, potom ked pridem vecer tak to co je doma navarene, alebo parky, alebo zavinace :D a do vecera bud chipsy alebo orechy, pripadne sladkosti. to sa hovori ze ma zena prijat 2000 kalorii za den, ja prijmem asi 5000 a mam dobru postavu, 65 kg, sice rada by som bola stihla ale pri tom prejedani je to skvela vaha

wonderbra

ja mavam na ranajky chlieb (1 krajec), kockove maslo, syr, sunka, nejaka zelenina alebo vloky s mliekom, kakaom a semenami. desiata jogurt alebo banan. obed normalny teply, za tym nieco sladke - napr. hrst hrozienok. olovrant jablko alebo zas jogurt, alebo chlieb s niecim. vecera bud to co na obed alebo len jogurt alebo nic.

suns

usiko - genialny jedalnicek... ja chcem tiez taky dodrziavat :) ja ked som sa krotila, tak - ranajky caj nesladeny, 2 deci vody + musli fitness rozmiesane bud s bananom a trochou medu, alebo postruhanym jablkom... potom voda, obed normalna strava, olovrant zelenina a vecera chlieb alebo nieco take.. ked som v robote, ranajky o 8 mam chlebik s maslom a caj a 12 hodin som na nohach v predajni, takze len pijem vodu, jem ovocie alebo nejaku susienku a vobec mi nechuti jest.. zacnem si teraz asi pravidelne kupovat ovocie a zeleninu a tlacit sa tym :) chce to ale volu, lebo ked mam volno, som cely den doma a chvilu tlacim tycinky, chvilu sladke... hrozne :)

simka111

Ja jem dost vela... ale aj napriek tomu som chuda... neviem ale mne sa toto jedlo uklada len na bruchu.. a potom vyzeram jak tehotna a nohy a ruky mam chude :D
Ja rano pijem čaj,v skole mam 3 rožky,potom obed ktory si dam aj 2 krat plny tanier poobede ovocie a sladkosti a vecera jogurt .... dnes som cestou z mesta zjedla 2 žemle,kofilu a gumene cukriky :D

usiko

rano-7 dcl teplej vody so stavou z 2 citronov, lyzickou melasy a dvolma velkymi lyzicami medu rozmiesat. Dopoludnia zjem priebezne take 1-1,5 kg ovocia......obed /okolo 2/ napriklad zeleninovy salat so smotanou alebo jogurtom alebo syrom /take 700g zeleniny/, vecera napriklad 500 g zemiakov s olejom a operzlenom a dve pol litra acidka.....
Po veceri dotlacim este napr. 30g orechov, alebo musli tycinku alebo susene ovocie....
a kazdy den podobne mnozstva a podobne kalorie ale ine jedla...pomedzi to si dam nejake tie kusky cokolady a tak...

milinka2

Ahoj Papucka. Ja napriklad kazdy den ranajkujem, vacsinou chlebik a sunka, potom v praci sa snazim nevynechat obed- celkovo sa mi to dari a veceru tiez vzdy mam, jem vsetko mozne. Medzitym aj sladkost alebo ovocie.V poslednom case mavam vacsiu chut na sladke (asi stres), citala som, ze je teraz novy pripravok na obmedzenie chuti do jedla- Appetite STOP. Ja jem vzdy, ked mam chut jest, neobmedzujem sa. na to sa mam moc rada.