co mozem jest ak pali zaha

bindi

mne okamžite proti páleniu záhy pomáhajú škvarky,alebo slanina,menej(ale zmiernia pálenie)vlašské orech(konzumujem ich pomleté),a OKAMŽITE mi pri neznesiteľnom pálení,pomôže SÓDABIKARBÓNA

bindi

mne okamžite proti páleniu záhy pomáhajú škvarky,alebo slanina,menej(ale zmiernia pálenie)vlašské orech(konzumujem ich pomleté),a OKAMŽITE mi pri neznesiteľnom pálení,pomôže SÓDABIKARBÓNA

Mima 7890

Pre pana krala pisete tu co nejes. ( paradajky, papriku, maso, vyprazane,tucne, mucne jedla, pecivo, sladke slane korenene kysle este dokonca aj caj ....tak co mam kurnik jest ??? Suchare a cistu vodu a na obed mrkvu .. to kto sa ma z toho najest ani pecivo ani normalne jedlo ...to mam ako fakt zit na mrkve ??? Pali ma zaha tiez zo vsetkeho ale podla toho co ste tu popisali ze sa nemoze tak mam asi nesmiem nic asi drzat hladovku alebo ja neviem ... viete mi niekto povedat co pripravit na obed ked vraj pri paleni zahy nesmiem jest maso a ani muvne jedla ani pecivo??? Zeby struhanu mrkvu ??? Prosim poradte niekto co mozem lebo podla toho co citam nemozem nic a zo vzduchu sa zit neda som dost stihla na svoj vek resp. mierna podviziva ked mam drzat hladovku tak padnem na 38 kil ak nie menej

blaaaaaaaaaaaaaaa

ahoj burino, okrem toho, ze s pomocou uja googla najdes urcite vela rad ohladne diety pri pale ni zahy, tak napisem ti aspon, co radim urobit ako prve - prestan jest pecivo (akekolvek, tmave, biele, proste ziadne), prestan pit javu a bublinkove zbrndy, zacni jest denne jeden-dva banany, nenos ziadne oblecenie alebo nerob nic, co by ti stlacalo brucho

Burino

..ahoj..zaha ma pali skoro kazdy den..ked chodim alebo som vonku tak nic ale ako nahle si sadnem alebo lahnem uz to ide..zaludok ma neboli,ani pred ani po jedle..objednal som na gastro takze ma asi caka hadicka..snad to nebude vred..ak by tu niekto mal navod aku dietu mat,budem rad..

horatio

www.everest-ayurveda.cz tento caj pomaha mojmu otcovi, mal by sa pit 2-3x denne, on ho pije ale tusim len rano, no polepsilo sa mu ohodne. nemusi aspon brat lieky, co mu predpisala doktorka.

RNG

Jedina meroda presna na zaludocnu kyselinu, meranie a tvorenie je
www.phcapsule.com
Ta dokazuje jasne, ze paly su dosledok nedostatku kyselin, nie prebytku. nakoniec je to jasne, kedze zaludok samotny je proti kyseline velmi dobre ochraneny mazom a pocit paly je z pazeraku, kam sa kyseliny mozu dostat len ked je uzaver medzi zaludkom a paqzerakom nasilne otvoreny kvasnymi plynami a penami. Tento uzaver je na signal vylucenych kyselin pevne uzavrety, takze aj ked sa postavite na hlavu pri DOSTATKU kyselin v zaludku sa vam obsah zaludka nedostane do pazeraku

jajkafr

nagy
čo sa týka stravy... šetriaca strava to znamená nie čerstvé pečivo, žiadna čokoláda, korenené, tučné a mastné jedlá, ťažko stráviteľné jedlá... tiež vylúčiť paradajky, papriku, uhorky, rôzne dresingy a kečup, horčicu... sýtené minerálky, kyslé jedlá a ovocie... nejesť vyprážané... no je toho veľa a nemusí ti to pomôcť... v prípade pálenia záhy si skús dať Anacid... to je jediné čo mne osobne pomáha... alebo navštív lekárku a tá ti môže predpísať nejaké lieky, ktoré budeš užívať dlhší čas... držím palčeky