PRASKNUTÝ KONDÓM, TABLETKA, MENZES.,. POMOOOOOC

laskonka111

no to si ma dobre pobavila, tak nato aby nás bolo viacej sú dospelý, ale sexovať už môžu v pohode aj deti?
Inak ti držím palce, aby si nebola v tom, lebo budeš mať život v keli, veľa šťastia

White Lady

Ano každý robý chyby.,. Ale namiesto lutovania a nadávania potrebujem pomoc.,.
Tak ešte raz ďakujem tým milím ľuďom za rady.,.

Map

Ze ci ti to bude meskat? Dala si si hormonalnu bombu, tak sa necuduj, ak ano. Telo sa s tym musi vyrovnat. Dalej je dolezite to, ktory den cyklu si mala a kde skoncili spermie. A este jedna vec, najprv sa informuj, ked uz nieco zacnes robit a pises, ze mas 15... nesexuj, ani len netusis ako sa sama sebe skodis sexom v tomto veku.

isabella

kedze mas menzes teraz zakratko dostat, tak nepredpokladam, ze by si mala plodne dni, ak chces ist lekarovi len kvoli tomu, zbytocne tam pojdes tak skoro, aj tak by ti nevedel nic blizsie povedat, pockaj par dni na menzes, ak pride budes kludna... hlavne sa nestresuj, lebo ti potom moze meskat aj zo stresu... ak ti za tyzden nepride, potom chod lekarovi

White Lady

Ďakujem za radu, aj ze mi drzis palce.,.
Noo dlhsie som to nepocitala lebo som zacala mavat nepravidelnejsie ale myslím že menzes by mi mal prísť nejako zajtra alebo tak ale ako hovorím mávam ho nepravidelne.,.
No lekárovy pojdem zajtra akurát nechcem aby o tom vedeli rodičia.,.

isabella

v akej casti cyklu si? kolko dni mas po menzese a aky dlhy cyklus mavas?
pokial sa do teba spravil a vzala si escapelle tak by to malo pomoct, aj ked som pocula aj o pripadoch, kedy to nezabralo a dievca zostalo tehotne...
drzim ti palce, menzes ti bud pride tak za 5 dni, alebo tak ako povodne mal, zalezi od toho ako sa s tymi hormonmi telo vysporiada, meskat by ti nemal, ale ak predsa, urob si tehotensky test, ak by bol negativny a menzes stale nikde, tak by si potom mala ist lekarovi a rozhodne mu povedat, ze si uzila escapelle a menzes neprichadza... drzim palce