Osetrovatelstvo, co ma caka?

anonym124

ahojte, chcela by som vas poprosit nejake informacie ohlasom studia osetrovatelstva v trencine a v ruzomberku. Ci je studium tazke,ako prebieha a podobne. Je tazke osetrovatelstvo vystudovat?? dakujem :)

XyZ_24

Ahojte :) chcem sa len opýtať, či je veľký problém, ak chcem ísť na vysokú školu na ošetrovateľstvo z gymnázia. Ďakujem za všetky odpovede :)

Nela41

Povedala by som, že veľmi záleží od fakulty kam sa hlásiš.. na fakultách kde je aj medicína je ošetrovateľstvo náročnejšie ako na takých kde nie, profesori viacej zachádzajú do zbytočností, ktoré zdravotné sestry nepotrebujú.. to vidím na našich babách z ošetra, ktoré sa častokrát musia učiť ťažké hlúposti a na iných fakultách ošetra majú skúšky ani nevedia ako za sebou. Odporúčala by som preto vyberať si napríklad Nitru, Trenčín, Trnavu, Ružomberok, Prešov alebo podobné školy kde nie sú medici

tanicka24

Ahojte :) chcela by som sa opytat ci pri odbore osetrovatelstvo ma cakaju predmety, ktore su take obsahovo rozsiahle ako na medicine a ci su skusky take narocne ako na medicine, alebo sa to da zvladnut :) Dakujem