Loreal Pure Zone

Príspevok v téme: Loreal Pure Zone
zajko_usko

Ma niekto s tym skusenosti? Plet mam takmer bez akne, iba sem tam sa mi urobi, mam vsak rozsirene pory a nejednotnu farbu pleti, co ma trapi najviac. Inak mam zmiesanu plet. Je Loreal Pure Zone vhodny na moj typ pleti? Prosim poradte, ma s tym niekto skusenosti?

www.lorealparis.sk

Inak v telke teraz chodi reklama na nejaku tu cistiacu kefku Loreal Pure Zone 30sekund, dost ma to zaujalo tak popripade ak mate aj s tym skusenosti budem vam velmi vdacna :)

luckaaaaaaaa

ja mam tiez doma loreal pure zone a je fajn:))hlavne ta kefka je super. urcite s nou vycistim plet lepsie, ako len tak, prstami. a celkom mi to aj stiahlo a vycistilo pory.

Pure

Mam doma Loreal aj z kefkou ktora je super lebo okrem ineho premasiruje plet.Obcas hlavne pred menzesom sa mi spravia vriedky v Tzonach a pri tomto pripravku sa mi akne rychlejsie stahuje.

denniska

zajko_usko, ja v takychto pripadoch vzdy tvrdim, co clovek, to ine reakcie. Takze, to co nam, co sme sa ti tu v prispevkoch ozvali, nepomohlo, mozno nakoniec tebe pomoze. Mne osobne tento pure zone pory pekne stiahol a najma zbavil ma nadbytocneho mazu, ale odkedy ho pouzivam, mam iny problem. Takze najlepsie si to je vyskusat na vlastnej pokozke a napokon mozno sama usudis, ze pre teba je skutocne fajn.

zajko_usko

A aky rad kozmetiky vam skor pomaha? alebo co by som mala zacat pouzivat aby sa mi pory stiahli a moja plet by mala jednotnu farbu pleti? lebo zatial vsetko co som vyskusala mi nepomohlo :( aj ked pisali na vsetkych tych pripravkoch ze stahuje pory, ocividne nie natolko aby sa na mne nejaka zmena ukazala..