Vykasliavanie hlienu s prímesou krvi

Príspevok v téme: Vykasliavanie hlienu s prímesou krvi
Pastore

Dobrý deň, chcel by som sa spýtať ohľadom mojej babky. Je diabetička a posledné štyri dni začala vykašliavať hlien s prímesou krvi. Prvý deň to bola jasne červená krv ako z čerstvej rany, potom už "len" tmavá zrazená krv s hlienom. Pociťuje tlak na hrudi v oblasti priedušiek, ale po odkašlaní a vykašlaní sa jej uľaví, nemá teplotu. Pred dvoma až troma týždňami sa sťažovala na silnú bolesť v uchu, taktiež bez teploty a iných príznakov. Užíva Ascorutin (4dni) na liečbu zvýšenej lámavosti a priepustnosti krvných vlásočníc a pije repíkový čaj. Chcel by som sa spýtať, či existuje ešte niečo iné na zastavenie krvácania a rozpustenie hlienu. Ďakujem za skorú odpoveď, s pozdravom Michal.

Patrikus

Dobrý den. Chcel by som sa opytat. Su zimne prazdniny a pocas nich som v jednom kuse vykasliaval hlieny. Ako to zacalo, vykasliaval som toho viac a viac. Bol som pri lekarke, ta mi napisala Antibiotika (Ceroxin), potom nejake male tabletky na odkasliavanie. Ono to trocha zabralo, no nie uplne, tak som si este kupil Solmucol 200mg. Beriem uz 2 balenie a ono to trocha preslo, no nie uplne. Prosim poradte mi co mam robit, lebo to je coraz viac neznesitelnejsie. Vopred Dakujem.