Mykoza na dovolenke!

Príspevok v téme: Mykoza na dovolenke!
akinom007

Co robit aby som na dovolenke nedostala mykozu? Uz sa mi to stalo 3 roky po sebe..a vraj more by malo na to pomahat. Dostala som vzdy asi v polke tyzdna mykozu... napriek tomu ze som si v kuse prezliekala mokre plavky za suche... kupala som sa len v mori, nie bazene.. samozrejme vzdy si beriem so sebou canesten krem a tabletu , ale i tak to nie je prijemne..ako tomu predist?

RNG

Kvasne infekcie su infekcie, tj dostavas ich zvonku a telo sa ti dostatocne nebrani.
70% obrannych latok sa vyraba v crevnej flore probiotikami, takze je dobre pri cestovani do cudzich krajin s inaksimi mikrobami si brat so sebou silne probiotika na napravu crevnej flory, ktora sa moze zmenit v cudzine.

mirka 23

To je smola, ja tiež beriem to C z DM a miešam to presne tak ako pisal zub, so sodou z DM. Ak sa tam dostaneš, kup si to aj do zasoby

akinom007

ahoj, no napisem ti mail len mne ide hlavne o tom aby som to nechytila na dovolenke ako po minule roky, lebo otravovat sa tam z celodenne vytekajucimi cipkami neni bohvieco v tom teple. My DM drogeriu nemam , najblissie 20 km

dračí zub

Moj mail je zajac112233@azet.sk . Tiez odchadzam na dovolenku :-) , popiseme o par tyzdnov. Doma mam ucinne lieky, ak by si nieco potom riesila. Tie lieky ma vyliecili, mam to odskusane.

Zatial si zozen aspon vitamin C. Lacny a cisty ho dostat v DM drogerii. 100 gramov za 2 eura. K tomu kup v DM aj sodu bikarbonu na zneutralizovanie vitaminu C. C a sodu nekupuj v lekarni ani v supermarkete, pridavaju tam jedovate latky, napriklad oxidy titanu, zeleza a hlinika.

Odporucam pol kavovej lyzicky vitaminu C (3 gramy) denne preventivne, s 2 rozdrvenymi tabletami sody nasypat do vody, zasumi a mozes vypit. Askorbat sodny chuti ako mineralka. Pomoze to na vela veci, napriklad nadcha, upal, a vobec premnozene bakterie. C-cko je poklad, pomaha na mnohe veci. Napriklad upravuje tlak a znizuje cholesterol, prechadza cievnym prihodam.

dračí zub

Takzvana mikoza je premnozenie mikroorganizmov v oslabenej casti tela. Oslabenie je najcastejsie sposobene otravou. Otravit sa da u zubara, z tabletiek, potravim a posledne roky uz aj zo vzduchu. Po odstraneni jedu z tela, teda detoxikacii, imunita cloveka potlaci mikroorganizmy a budes v poriadku. Bez ohladu na to kde a kedy sa budes kupat. Zmiznu ti aj vsetky ostatne choroby, aj banalne, ktore suvisia s otravou. Napriklad zly zrak, alergia, caste prechladnutia...

Mozeme to rozobrat cez mail. Pripadne aj tu, ak chces verejne pisat ake mas choroby , ake tabletky beries a podobne.