Preco vlastne vsetky chceme byt štíhle?

Príspevok v téme: Preco vlastne vsetky chceme byt štíhle?
babmulka :)

Ahojte.. na toto forum nechodim moc castoo , ale ked sa tu uz objavim , tak to tu trosku "sledujem" V poslednej dobe sa mi vsak zda, ze je tu straaasnee vela tem s nazvami SCHUDNUT_SCHUDNIME,DIETY a pod... To naozaj chceme byt vsetky take stihle a neviem akee....... a kvoli komu vlastne ?? Naozaj len kvoli sebe ??V dnesnom svete sa vsade vytracju a prezentuju tie max. 50 kilove modelky ktore myslim asi v zivote poriadne jedlo nevideli .. A ani nie je divu ked 10 r dievca trpi anorexiou.ja mam sice len 19 rokov a pri vyske 172 vazim 65 kil.... Tiez som mozno pre niekoho tlsta.... A verte tiez som mala vselijake stavy ze som chcela byt chudsia ale potom som si uvedomila ze som ZDRAVA. Sportujem ,chodim 2 krat do tyzdna na zumbu ,obcas na plavaren , behat ....A ja mi fajn , aj ked kila nejdu dole. Mozno preto ze mam teraz pred sebou cokoladovu zmrzlinu :)) A nech ! :)) baby ste vaazne krasne take ake ste.... Aj ked mate kila navysse :))

ceruzka56565

bambulka ja ti poviem prečo ludia chcu schudnúť... vieš veľa ludi sa riadi slovami-čo by na to povedali ľudia? tak sa riadi skoro všetko... niekto by strašne túžil po kriklavo ružovom aute... ale nekupi si ho aj ked po tom strasne tuzi.. prečo? lebo.. čo by na to povedali ľudia... prečo ľudia chcú schudnúť? pretože poznajú milion tristo ludí ktorí by si šomrali za ich chrbtom: jáj aká je tučna... oo bože čo len zo sebou porobila... a toto je tu vkuse... same len tucni chudi... ako vojna... neznášam ludi čo sa takto do druhych staraju... mam kamaratku ktorej mama nedovoli jest veceru len aby schudla ze je tucna... no mne keby toto mama povedala.. ja som tiez baculatejsia a tak som narovinu nasim povedala.. Hambite sa za mna? Vadi vam ako vyzeram? Ja tie kilá nosim po svete nie vy! takze keby som mala aj 200 kil aj tak je to moja vec... a som stastnejsia.. nemusim furt rozmyslat co jem kolkoo to ma kalorii a zozierat sa hladom len preto ze ja zjem na obed zelerovu stonku a ostatni plne nalozene taniere.. dost!!! a som stastnejsia.. a je mi jedno kolko vazim.. :)

...

Normálnemu človeku, ktorý sa snaží udržiavať si váhu, nejde o to aby mal 50kg, ale keď niečo zdravé zjem, tak ma z toho nebolí žalúdok, črevá, vládzem sa hýbať, mám energiu. Cvičenie je super, dodá energiu, dvihne náladu. Keď človek žije zdravo, nie je to o diéte, ale o zdravom životnom štýle. Nie som za drastické diéty, ale žrať všetko jak prasce- sorry za výraz, ale niektorí mi tak pripadajú, tak to nie je prirodzené. Veď sme ľudia! Tak sa tak správajme aj v stravovaní, cvičení. Neboli sme na to stvorení, aby sme ležali pred telkou, gniavili v ruke ovládačik a žrali a žrali...

babmulka :)

aha.. dobre no . Takze si poviem ze som straaasne tucna , skareda , ze od dnes nevychadzam na ulicu a potom to bude lepsie vyzerat .....ze ? ! A v podstate mi je jedno ci mam /nemam pravdu .. Len som v teme vyjadrila svoj nazor a to je celee..

0vecka

ja si skor myslim ze preto si to doubledog mysli ze o tom pises... ono ako keby si xcela uistit ze mas pravdu... mozno...

babmulka :)

pRECO MYSLIS ZE NIE SOM SPOKOJNA ?? lebo nemam postavu modelky a idealne miery ?? PRETO myslis ze nie som spokojna ??? !!

0vecka

nj to je suhlas mne sa nepacia take stihle zenske ale zase treba rozlisovat podla mna 172 cm a 65 kg je uplne v pohode mozno aj 70 je este v pohode ale takych 90 uz podla mna v pohode nieje... treba rozlisovat medzi plnsou a tlstou... a tiez ked je holka plnsia je hlupost aby sa snazila byt stihlou podla mna treba pracovat s tym co mame...