Moji rodičia ma ničia

Príspevok v téme: Moji rodičia ma ničia
crazy_babenQa

Mno takže moji rodičia pripadaju na prvý pohľad že su celkom normalný..ale tak to nieje!! Oni su na mna strašne tvrdý,stále na mna kričia,nepustia ma ani do obchodu samú a proste uplne že nič mi nedovolia,,a ked aj na Pokecy alebo na Skype si píšem s jedným chlapom hned tam pridu a kukaju mi na správy :-( a ked im to nechcem ukázať hned začnu že mám frajera (čo nie je prawda) a potom na mna len kvoli tomu celý den kričia...kvoli takým sprostostiam :-( áá ja viem že ma chcu chrániť pred zlom ale kks fakt je to už hrozné čo oni robia...a ked sa aj ich spýtam že prečo ma napr..nepustite vonku trošku a povedia mi len toľko že "lebo sme tvoji rodičia" ale ved to ani nie je riešenie čo oni robia...proste nechápem ich a už mám 14 rokov takže potrebujem mať aspon trošku sukromia ..a moja otázka znie:
-akým spôsobom by som mola predsvedčiť svojich rodičov že už niesom ako malé decko?
-ako to mám robiť aby mi aspoň trošku verily?

zuzic

myslim si lioness ze trochu prehanas. ja sa k crazy_babenqa nevyjadrujem lebo podla mna to tiez neni moc no...ale zas tak sa do nej pustit ako vy sa mi zda prehnane chcela sa len vykecat a mozno vyliat zlost neviem...je tu kopa takych nanic tem tisice naprilkad o chudnuti kde su len same zakomplexovane, polovicac fora sa tu rozisla s frajerom a nevyvadzate u nich tak len preto ze holka je v puberte a ste na to alergicki....ano nema pravdu a nie je ani v prave bola nahnevana a nemozes vediet co sa u nich deje, chcela sa len vyrozpravat...

lioness_01

nie si Slovenka, ale "Crazy_babenkQa" to si sa naučila... aj "w" miesto "v" si sa naučila :D :D prosím ťa, aspon netrep... žiješ na Slovensku od narodenia predpokladám podľa tvojho štýlu písania tak nerozumiem prečo by si nemala ovládať gramatiku? to nechodíš do školy, alebo čo ? :D

a hej, už ťa aj bijú? lebo v druhom príspevku si napísala, že ťa bili a teraz ti to stále len pripomínajú, tak sa rozhodni teda, že ako to u vás je...

janka24

to vy ste tu čo za radcov?...zakomplexovaný...
Nie je na mieste ak máš 14nást a ta stále biju a nenajdu si na teba pekné slov.Zrejme ta porovnavaju so sestrou,čo tiež nie je fer. Rodičom sme tiež pomáhali a pomahali by sme aj viac,ale mamka vždy vravela,že sa ešte narobime ,ked budeme dospelí,čo je aj rpavda.
A kupuju ti niečo na naordeniny a nejaké sviatky:Ako hodnotia tvoje učenie alebo dostávaš od nich aj pochvalu? Rozprávajú sa s tebou?To nechodíš vobec von ani teraz cez den,ked su prázdniny?

tak

ale ja pocujem Teba dievca, pocujem Tvoje volanie, som tu pre Teba, drzim Ti palce, podporujem Ta, mas pravo na svoje chyby, kazdy ma pravo na svoje chyby, mas na to vek, ...

crazy_babenQa

Vy fakt nechápete že ma bijú? a že chcú to aby som bola taká aká bola moja sestra? ach viete čo? nechajte to!! nikto ma aj tak nechápe....už jedno :-(

ikuska

crazy_babenQa

vies ty moja zlata mozes byt len rada, ze mas takych rodicov!
ja mam 20 a o mna sa nestarali bolo im uplne jedno kde som co som...zatim co sa oni spijali moja!
a nezaujimaju ich ani moji ostatni 3 surodenci, ktori by to potrebovali....

sa trosku zamysli a bud vdacna ze maju o teba v tejto dobe zaujem...

isabella

toto je typicky scenar z filmu ako pubertak vykrikuje, ze jeho nikto nechape... vtipne...
poradene ti bolo dost: porozpravat sa s rodicmi a dodrziavat ich pravidla ak chces aby ti doverovali? ved co viac cakas? ziadny zazracny recept na to neexistuje...
btw, na to, ze nie si original slovenka slovosled mas ako keby si tu vyrastala a preto ta to neospravedlnuje ked nevies gramatiku, ale to je o inom, na tom by malo zalezat tebe...

crazy_babenQa

vy ma asi nechápete !! akože ja nechcem vreckové o to tu neide!!! a nie som slovenka takže nepoznám gramatiku!! a ja som sem preto písala aby ste mi poradily že ako mám im to powedať že už nie som ako 5 ročna a nehovorim že nie som decko ked mám len 14 rokov ja som to mislela obrazne...a ja tu potrebujem rady a nie to aby ste ma tu ohováraly a ak ma niviete pochopiť a ani mi pomôcť neviete tak nechápem načo sem píšete!

johnyzabka

musis mat hrozne tazky zivot ty 14rocna dospelacka, trosku popracuj na pravopise, urcite si zmen ten strasny nick a vela premyslaj...

annn

crazy_babenQa

Vôbec nechápem ako ťa rodičia ničia. Myslím, že sa o teba len normálne starajú a určite vedia, čo robia a majú na to dôvod. Iní sa majú aj horšie.

Keďže už máš, ako píšeš, 14 rokov a gramatika ti ešte stále nič nehovorí, tak si pekne sadni nad knižky a trochu si to doštuduj! ;-)