Nebaví ma žiť s mojim mužom

Príspevok v téme: Nebaví ma žiť s mojim mužom
marlenn64

Som 13 rokov vydatá, mám niečo po 40-tke a nebaví ma žiť s mojim mužom.Nie je zly len taky zvlaštny.Za cele tie roky si nepametam, žeby sa on začal so mnou o niečom rozpravať,nič mi nepovie o svojich rodičoch alebo súrodencoch,jeho mama vie o ňom viac ako ja,bývame v dome ktorý postavil za slobodna s otcom, lebo si nevie predstaviť život v paneláku ale jeho najoblubenejšia činnosť je pozeranie telky v ležiacej polohe,dom ešte nieje dokončený a už ho treba opravovať ale "niet za čo",o deti sa stará, vozí ich zo školy a do školy, pozerá s nimi telku a hrá s nimi hry,ale že žijeme od výplaty k výplate, a deťom okrem iného treba aj kúpiť niečo na oblečenie,aj s nimi niekam ísť aj im niečo našetriť,to ide nejako mimo neho.

mate59

treba vyduriť starého jazveca z nory /postele/, nepôjde to rýchlo, ale závisí to od teba.A chce to tlačiť systematicky a nepovoľovať.

marlenn64

nevem čo čakam ,určite sa takym nestal zo dna na den ale už ma to prestava bavit,keby bolo take jednoduche nakopnut ho do roboty tak sa tu možno nepotrebujem vykecavať