piercing do nosa

AHOJKYY :))

ja mam piercing v nose a hrozne som sa bala bolesti ale nebolelo :) ani som sa nenazdala a uz som mala piercing v nose :) je to rychly proces a nema to kedy zaboliet :-D

casanta

No ja som mala piercing nielen v nose, ale aj v pere. Strasne som sa bala bolesti, nevydrzim skoro nic...do nosa mi nastrelili nasnicu a vobec to nebolelo...len prilozila v nosu a uz bolo ani som sa nestihla spamatat...a neboli ziadne problemy, po par dnoch som si potom vymenila mensiu nausnicu...sem tam ked som bola chora sa mi dierka zapalila, ale ani to nebolelo...natrela som si to tou zazracnou masticko z oriflamu , tym ruzovym vajickom a bolo po probleme.. v nose som mala piercing 2 roky,ale musela som si ho dat dole, kvoli robote....skoda, mala som ho rada.. a ani do pery to nebolelo...ked mi to prepichovala ihlou tak som mala pocit ako by mi niekto bral krv..a to sa da vvydrzat ..a ani s tym som nemala problem, nic sa mi nezapalilo...ani nic neopuchlo....ale poznam ludi co mali problem tym bud im sustavne vypadavala nausnica, alebo sa to stale zapalovalo..to zavisi od organizmu...tot sio...

neboli

..mna to nebolelo, ja som sa dokonca smiala pri tom:) ale uz som si ho dala dole, omrzel ma, kazda to mala... rozmysli si dobre, ci to chces...

cup-cup

Bolí, aj nebolí. Každý máme iný prah bolesti. Mojich kamarátov to nebolelo, no mna to bolelo uplne moc. Je to skrátka individuálne. Podstatné je myslieť vtedy na niečo iné a uvolniť sa. Hlavne nečakať tú bolesť, ktorá by ani nemusela byť. Sugescia je sviňa.