Som iba naladovy alebo trpim maniodepresiou?

Príspevok v téme: Som iba naladovy alebo trpim maniodepresiou?
SINATM

Ahojte potrebujem surne poradit......
Casto mavam stavy depresii neskor som stastny a nekedy som tak medzi.....problem je vtom ze sa mi to strieda raz tak raz tak.....v kazdom pripade sa vyhybam ludom a najradsej som sam.....prave za to si myslim ze by som mohol byt proste taky.....mrzuty.....prirodzene.....ale ked sa vam bezdovodne zmeni nalada z absolutnej depky na uzasnu euforiu akokeby sa vam splnili vsetky sny....tak by ste aj vy dost pochybovali o tom vcom je problem....takze....prosim....mozte mi poradit?....niekto kto s tym ma skusenosti......Dakujem.

SINATM

Sonuliik:.....ano aj to....k alhoholu vztah nemam ale ked som v euforii tak by sa nwm rozhodnut co robit ako prve a ked som v depresii tak presne mam samovrazedne sklony a aj sebaposkodzovanie.....

Sonuliik

Ono je dost dvolezite, ci mas aj nejake ine symptomy...nie je to len o striedani nalad, je to aj o tom, co v danych naladach robis...mas sklon k unahlenym rozhodnutiam, prilisnemu pozitkarstvu, zvysenej konzumacii alkohol a zase naopak samovrazedne sklony, sklony k samoposkodzovaniu a pod. ?

BlackHack

Pocuvaj ma "draci_zub"......pozeram na tvoje prispevky a raz sa mi javis ako debil, ktory vymysla absurdne diagnozy, raz ako doktor, a potom ako drbnute male decko......

SINATM

Anonymitis:.....asi tak aj ked niekedy nemam nervy ani si pustit hudbu.....niekedy je to take silne az sa zacnem triast a nekedy mam pocit ze mam zimnicu .......proste uz nwm co mam robit......mam chut sa hadzat o mur......take je to silne v nekedy....ale tak ako si povedala nekedy je to slabe......a zaujimave je, ze aj ja som radsej, ked som v depresivnej faze.....uz mam pocit ze som vtedy prirodzeny ze tak to ma byt......

SINATM

Sonuliik:.......stale inak.....raz to trva pol dna, raz den, niekolko tyzdnov.....sam nwm urcit kedy to je depresia a kedy normalka....ale naisto wm ze nieco nie je v poriadku peretoze sa z toho nwm nijak dostat.....

Anonymitis

Proti prasacej chripku nie som ockovana, a atb uz neberem 10 rokov, takze mozne je to hentymi kovmi. Hm je to zaujimave, a dakujem

Anonymitis

Proti prasacej chripku nie som ockovana, a atb uz neberem 10 rokov, takze mozne je to hentymi kovmi. Hm je to zaujimave, a dakujem