zabavsa.eu

mandarinka

aj tak to neviem ako stiahnut,dala som tam do toho hladania napr.suboj titanov a potom mi napisalo nejakych 5 riadkov pod seba ze full version alebo free download a take,a neviem na ktore mam kliknut,a potom ked to chcem s dabingom tak ako ti to mam stiahnut

lost

neskusal som ale skor asi ani nie, lebo to je take "celosvetove", ze americke filmy, ale na ceske a slovneske je ais lepsi warforum.cz
tam sa ale treba registrovat, ale je to zadarmo, ale vacsinou sa tam tusim stahuje z rapidshare (ak ho poznas)

lost

je zadarmo ani virus by tam nemal byt, film sa hlada na torrentreactor.net .. tam zadas nazov do hladania a potom stiahne sa ti subor "nazov_filmu.torrent" a potom uz len otvorit ten torrent tym utorrentom a uz to stahuje :)

lost

Mam utorrent (utorrent.com) to je klient (program) ktory je zodpovedny za stahovanie od inych ludi/uzivatelov co prave to iste stahuju a pouzivam torrentleech.org (ale tam sa uz neda registrovat), inac sa za to neplati.. popripade torrentreactor.net je zevraj dobry, len tam vacsinou nie su slovenske/ceske filmy, teda je tam originalny zvuk (anglicky vacsinou)...

lost

neni zac, no torrent, to je taky malicky subor a ak sa vlozi do jedneho programu, tak sa stiahne od inych uzivatelov (nie zo stranky priamo) film/hra/hudba/subor..

Tu je to tak dlho rozpisane :D
sk.wikipedia.org

No a su stranky, odkial sa da ten subor - torrent stiahnut, a ak tam niekto odosiela ten torrent, tak od neho sa da stahovat..

Je to vlastne "peer2peer" cize "peer je ten uzivatel", ako keby "od uzivatela k uzivatelovi"

mandarinka

dakujem ti velmi pekne,som rada ze nebudem platit,ved prave ze tam ziadna registracia neni tak preto mi to bolo cudne,ale diki.a tie torrenty su co?nejaky program?