Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zabavsa.eu

mandarinka

aj tak to neviem ako stiahnut,dala som tam do toho hladania napr.suboj titanov a potom mi napisalo nejakych 5 riadkov pod seba ze full version alebo free download a take,a neviem na ktore mam kliknut,a potom ked to chcem s dabingom tak ako ti to mam stiahnut

lost

neskusal som ale skor asi ani nie, lebo to je take "celosvetove", ze americke filmy, ale na ceske a slovneske je ais lepsi warforum.cz
tam sa ale treba registrovat, ale je to zadarmo, ale vacsinou sa tam tusim stahuje z rapidshare (ak ho poznas)

lost

je zadarmo ani virus by tam nemal byt, film sa hlada na torrentreactor.net .. tam zadas nazov do hladania a potom stiahne sa ti subor "nazov_filmu.torrent" a potom uz len otvorit ten torrent tym utorrentom a uz to stahuje :)

lost

Mam utorrent (utorrent.com) to je klient (program) ktory je zodpovedny za stahovanie od inych ludi/uzivatelov co prave to iste stahuju a pouzivam torrentleech.org (ale tam sa uz neda registrovat), inac sa za to neplati.. popripade torrentreactor.net je zevraj dobry, len tam vacsinou nie su slovenske/ceske filmy, teda je tam originalny zvuk (anglicky vacsinou)...

lost

neni zac, no torrent, to je taky malicky subor a ak sa vlozi do jedneho programu, tak sa stiahne od inych uzivatelov (nie zo stranky priamo) film/hra/hudba/subor..

Tu je to tak dlho rozpisane :D
sk.wikipedia.org

No a su stranky, odkial sa da ten subor - torrent stiahnut, a ak tam niekto odosiela ten torrent, tak od neho sa da stahovat..

Je to vlastne "peer2peer" cize "peer je ten uzivatel", ako keby "od uzivatela k uzivatelovi"

mandarinka

dakujem ti velmi pekne,som rada ze nebudem platit,ved prave ze tam ziadna registracia neni tak preto mi to bolo cudne,ale diki.a tie torrenty su co?nejaky program?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zabavsa.eu - Fórum - ZDRAVIE.sk