Lesba - ako to mám povedať rodičom?

YaaaMaika

Tak mas 16 rokov a v tomto veku sa s kazdym obcas deju cudne veci :)pozri mozno vobec lesbicka nie si len dako ti este chalanov k zivotu netreba..mozno sa ti zda,ze sa ti dake dievca paci ale mozno je to v tom,ze ti na nej nieco imponuje ako sa sprava,ako vyzera:)to je normalne:)
uvidis casom ako sa to vykrystalizuje... a ak aj lesbicka si,mozno to bude pre rodicov sok,ale urcite ta velmi lubia a zmieria sa s tym aj ked to mozno nikdy uplne neprijmu ..ale urcite ta koli takejto veci nepresanu lubit..drzim palce Beatka:)

Beatka921

Dakujem vám velmi pekne! Myslim si ze obe míáte pravdu! Ale nemyslím si ze by sa to zmenilo...niektorym dobrym kamaratom som to povedala.. im to vobec nevadí :) Diky

kvietok23

aj 16 rokov je este vek, kedy sa clovek moze hladat...daj tomu cas a neuponahlaj sa, ale uzivaj si zivot...ked som sla na strednu, tak som mala ine zaujmy ako chlapcov, aj ked sa mi pacili, ale stale mi po hlave behalo, ze co ked som lezba, ked nikoho nemam...:D:D:D a urcite nie som...:))) nechaj to tak plynut a ak aj si, tak sa to vyvinie samo, najdes si znamost a vasi to budu musiet prehryzt...:)drzim palce

isabella

ked mas len 16 pockaj este, ja by som na tvojom mieste pockala do 18, ved ak si aj priatelku dovtedy najdes, tak ta nebudu predsa upodozrievat, bo kamaratstvo medzi dievcatami v tom veku je uplne samozrejma vec... a za ten cas zistuj co si myslia... drzim ti palce, pripadne daj vediet ako pokracujes ;-)

Beatka921

Mám 16 rokov ...

isabella, dakujem...no skusim to nejak,...ale neviem... no hej aj ja som to hovorila, že by mi mala pomôct...ale urcite mi nepomoze, lebo bola na mna nahnevaná.

isabella

a babka to berie ako? ved prave ona by ti s tym mohla pomoct, kedze uz o tom vie... najprv skus nejak pozistovat postoje svojich rodicov, napriklad aky mali nazor na pride a podobne veci