AKNE

Príspevok v téme: AKNE
nešťastná

Vie, mi niekto poradiť dobrú kožnú lekárku ktorá vie liečiť AKNE, ale nie tak , že ma odbije... ,,lacnými,, mastičkami, aknekolorom a pod. Môže byť z BA TT TN, trápim sa s akné už 11 rokov. Mám 28r a tvár ako 16 r. buberťáčka, tak si viete predstaviť, že nie som nadšená. Vyskšala som doho dosť,ako čistenia v ULK, drahé kozmetiky, kyseliny, obrusovania a pod. Neradte mi ani žiadne avony a už vôbec nie reklamné trhaky typu Herbalive.... Ďakujem vopred za radu

trnka

Ja som mala strasne akne len v puberte, ale viem, ze vtedy mi velmi pomohli obklady z repíka lekárskeho.
A pila som 2x denne 2 dcl odvaru zo zihlavy (cisti krv) pocas 3-och mesiacov.Odvtedy nemam take problemy. Ozaj,ten odvar by sa nemal sladit, ked uz, tak medom.

miladka

Roaccutane nie je HAK. Pri HAK sa plet po vysadeni zase vrati k povodnemu stavu. Roaccutane ti celkovo upravi plet uz natrvalo. Je velmi dobry, ale ma dost neziaducich ucinkov:(

miladka

Ahoj, ja som sa s nim trapila tiez strasne dlho, vyskusala som vsetko, od masticiek, kremov, detoxikacii, ocisty organizmu, pitny rezim, navsteva ULK a nic nepomahalo. Bola som zufala, zacala som brat antikoncepciu na plet a moje telo ju neprijalo dobre, tak ako poslednu moznost som skusila Roaccutane a pomohol, mam plet jemnu a hladku, uplne bez akne. Ma vsak vela neziaducich ucinkov, ale ak si uz vyskusala vsetko ostatne a nepomahalo, tak ti ho urcite odporucam. Nechaj si ho predpisat u dermatologicky a informuj sa o neziaducich ucinkoch. Drzim palce.

jankaaa

ahoj, neviem ci ti to pomoze, ale ja som sa s akne trapila 12 rokov, nic mi nepomahalo, az som skusila antikoncepciu, teraz mam 27 a plet sa mi velmi zlepsila, naozaj som prekvapena, mam ju ako babika,sem tam sa mi este nejaky ten pupacik objavi, no zvycajne pred menzesom, ale je to ok. tak vela stastia