Chcem aby bola chudsia....

Príspevok v téme: Chcem aby bola chudsia....
Liko

Ahojte. Mam 24, priatelka tak isto. Pri vyske 157, ma 52 kg. No ja by som bol radsej keby schudla take 4kg. Je to normalne? Nechcel som jej to povedat,takze som s nou zacal aktivne sportovat. Sice nevyzera nijako objemne,dokonca si myslim,ze je taka akurat,ale aj tak by tie 4 kila mohli ist dole. Ako jej to mam povedat?
Ja mam zasa opacny pripad, pri vyske 179 mam len 76,

jajka001_

spriaznena, mozno mal pravdu ale to si predsa vedela aj ty, a ked ti to takto niekto povie tak to o niecom svedci

tucnalucy

Hm,a ked bude mat dievca 48kg,tak si povie,ze keby mala 45kg vyzerala by lepsie a dievca uz bude kost a koza....Co uz je podla mna aj teraz...

spriaznena

prosim vas, zasadny problem je ze riesite cloveka a nie problem.. to nie je konstruktivne..treba sa odosobnit,, ja nevidim nic zle na tom, ak sa dvaja ludia lubia a chcu si len to najlepsie.. Liko drzim palceky, nedaj sa odradit negativnymi reakciami, iste mas svoju priatelku nadovsetko rad a chces jej dobre, len treba hladat vhodny sposob a slova ako to dosiahnut..no mozno odstrasujuci priklad ako to riesil moj partner, teraz uz manzel, ze mi od zaciatku nasho vztahu vravel "Nezer lebo budes tucna" bolo to poburujuce pre mna aj pre cele okolie ktore bolo toho svedkom, ale teraz po rokoch som si uvedomila ze v konecnom dosledku mal pravdu!!.. radsej predchadzat ako riesit..)

tucnalucy

Mozno keby mala jeho priatelka 45kg chlapec by bol stastny.Poznam takeho jedneho chalana,kamaratka ho mala dlho za priatela.Ona meria 160cm a vazi 50kg a priatel ju donutil buzerovanim a doslova kontrolou toho co jedla ked boli spolu,nemohla si dat ani zmrzlinu ked isli do kaviarne, schudnut na 44kg.Vyzerala ako kostra,az kym jej ludia okolo neotvorili oci a nepovedali jej,nech sa s nim rozide.Teraz chodi s normalnym peknym,stihlym priatelom,ma 55kg a vyzera perfektne.

radsejanonym

prepáčte že som to poslala dvakrát..ale nešlo mi to najprv tak som klikla 2x na odoslanie a poslalo to 2x :/

radsejanonym

janab: presne tak..ženy nechcú žiť s kostrami a prázdnou hlavou! napríklad môj priateľ je presne taký ako písala janab.. mierne bruško a taký mhm pevný zadoček :) ver mi Liko..takého debila ako Ty by nechcela žiadna, ktorá má aspoň trocha rozum..nechcemurážať tvoju priateľku..ani neurážam..ale ach chcúďa dievča..tá ťa asi nazaj miluje..ale Ty si ju nezaslúžiš! uvedom si už konečne ako jej môžeš zničiť život..pretože Ty hlavou určite nerozmýšľaš.. FUJ je mi z Teba navracanie Liko! prosím ťča uvedom sa a odíď od nej..lebo Ty jej privodíš iba psychické alebo aj fyzické problémy..keby viem ako vyzeráš a niekde ťa stretnem..ach Ty by si pekne nedopadol..a s Tvojou priateľkou by som sa porozprávala aby si uvedomila sakým chudákom to vlastne žije ! a ako si písal..nemáš sa pred svojou priateľkou ani pred nikým čím chvastať..lebo nemáš rozum!..prosím prečítaj si tieto príspevky, čo ti tu písali normálni ľudia..no možno s pár výnimkami ( nechcem do nikoho zabŕdať ani nič také) a daj jej pokoj.. lebo Ty si ju nezaslúžiš

radsejanonym

janab: presne tak..ženy nechcú žiť s kostrami a prázdnou hlavou! napríklad môj priateľ je presne taký ako písala janab.. mierne bruško a taký mhm pevný zadoček :) ver mi Liko..takého debila ako Ty by nechcela žiadna, ktorá má aspoň trocha rozum..nechcemurážať tvoju priateľku..ani neurážam..ale ach chcúďa dievča..tá ťa asi nazaj miluje..ale Ty si ju nezaslúžiš! uvedom si už konečne ako jej môžeš zničiť život..pretože Ty hlavou určite nerozmýšľaš.. FUJ je mi z Teba navracanie Liko! prosím ťča uvedom sa a odíď od nej..lebo Ty jej privodíš iba psychické alebo aj fyzické problémy..keby viem ako vyzeráš a niekde ťa stretnem..ach Ty by si pekne nedopadol..a s Tvojou priateľkou by som sa porozprávala aby si uvedomila sakým chudákom to vlastne žije ! a ako si písal..nemáš sa pred svojou priateľkou ani pred nikým čím chvastať..lebo nemáš rozum!..prosím prečítaj si tieto príspevky, čo ti tu písali normálni ľudia..no možno s pár výnimkami ( nechcem do nikoho zabŕdať ani nič také) a daj jej pokoj.. lebo Ty si ju nezaslúžiš

ikulik

zakladatel temy je podla mojho skromneho nazoru neskutocny debil...wyhladaj odbornu pomoc prosim, alebo sa s priatelkou kwoli tej brutalnej nadwahe, ci co to tu wlastne riesis rozid, bude len stastna, ze sa ta zbawi.....keby wedela, ze tu nieco take riesis, asi by ta nakopala do wajec....potom moze ona zalozit temu: ako kwalitne wymiesat wajcia.....pekny den

jojkaaaa

urcite jej nehovor,ze by mala schudnut!...este to narusi jej psychyku a nedajboze budes mat z krasnej zeny vychudnutu anorekticku!!...kazda zena je krasna taka aka je a ked sa ti nepaci, tak ju asi skutocne rad nebudes mat