Ako sa vam pači meno Marko?

PPP

Mam kamarata Marka, ale je vsak Marko iba priezviskom. Marek Marko.
Inak krasne meno. Kludne ho dajte, len ho dajte.
Ja som bola v porodnici trikrat prepisovana.

Zuzanka777ý7

Marko je krásne meno, ja sama rozmýšlam, že ho dám svojmu synovi v budúcnosti. Síce nie je slovenské, ale je tomu dosť podobné a o týraní, neviem čo je horšie teda, ked sa volá chlapec Tichomír, Ignác, Krištof alebo iné velmi nie zrovna pekné meno alebo Marko. :)

olala

ak sa nam to meno nepaci tak ho nedas? kazda 3 mamicka tu rozobera meno svojho potomka.sak ked sa mi paci tak mi je uplne jedno ci sa ostatnym paci alebo nie.

hriankovac

Mozno sa odlisuju, ale nie prave v kladnom slova zmysle, najma ak mas nejake slovenske priezvisko. Nathan Novak a Larisa Mrkvickova znie vselijako...
Tieto mena su dobre mozno tak v pripade, ze mas za muza cudzinca s neslovenskym priezviskom.

Niki123

Hriankovač? Prečo by som mala týrať svoje deti .... Vela ľudí sa čuduje aké mená majú.... ale aspoň sa odlišujú od ostatných ..... veľa ľudí má také isté mená a takto budú iný.... A náhodou deti sú spokojne so svojimi menami

niki123

Marko je nádherné meno. Neviem prečo ale mne sa originál slovenské mena veľmi nepáčia. sú pekné ale svojmu dieťatu by som ich nedala. Mám dvoch synov Mathiasa A Nathana a dcérku Larisu. A ešte nikdy som sa nestratla s niekym komu by vadilo že nemajú slovenské mená.