synova zavislost mi znicila zivot....

Príspevok v téme: synova zavislost mi znicila zivot....
tyjamy

.uz 15 rokov s tym nedokazem nic urobit...ma uz po 30 tke...kazdy vravi...nechaj ho padnut...nechala som...ked som uz nevladala ...skusala kadeco...neprizna si svoju zavislost...ma vela dlhov..ublizuje ludom svojimi klamstvami...ktore dokaze tak uzasne podat... nedokazem zit ako ini ludia..je to cim dalej horsie...som uzavreta ..citim sa ako robot...zijem..ale nezijem..uz sa neviem zaradit medzi ludi..a niekedy tuzim zomriet..zijem s vycitkami...preco sa to stalo...neviem sa s tym vyrovnat...preto sem pisem...je tu niekto..kto take nieco prezil?..nie su nejake stretavky rodicov takychto zavislakov...ktori si dokazu navzajom poradit...pomoct ??..dakujem

martinka54

tyjamy
a na com je tvoj syn zavistli? ja mam brata ten bol na drogach a moj otec bol gambler. obidvaja poublizovali celej rodine. brat prestal drogovat sam. aj sme ho dali na liecenie, odtial namm utiekol, nic nepomahalo az jedneho dna sa nato vykaslal, pochopil, ze to je nie je ta najspravnejsia cesta.
vies kazdy musi prestat sam.
a s otcom to bolo tak, ze od nas odisiel. to bol krasny den, vsetkym sa ulavilo aj ked som to sprosto povedala, ale len ja viem co sme s nim prezili a bol to horor. on sa dal potom liecit, lebo sa dal dokopy s jednou sestrickou s psychiatrie. teraz sa ma celkom dobre az na to, ze ma chore srdce a moze kedykolvek umriet. pan bozko ho potrestal za to aky bol aj ked ja osobne nechodim do kostola, ale verim, ze sa vsetko kazdemu vrati.
ty mu urcite nepomozes, on musi chciet sam. viem, ze sa trapis, ale nechaj ho tak je dospely.