Odber kostnej drene

LANGOŚ

Z KOSTNEJ DRENI SA ODOBERIE VZOR ROBI SA TO V CELKOVEJ NARKOZE TRVA TO 2HODINY JA IDEM NATO TERAZ DO BA TAM MY TO BUDU ROBIT A TO SA PICHNE DO STERNA KOSTI A PODA SA PACIENTOVY YODOVE ZIARENIE POCAS ZAKROKU JE PACIENT SLEDOVANY ANESTEZIOLOGOM .....

steenlyka

Ahojte
chcem sa spytat ci je to velmi nebezpecne a nevyhnutne mojej maminke povedali ze ma tombozu v hlave upchate cievy a idu jej rodit odber z kostnej drene mozu to spravit aj bez toho aby sa spytali na svoj nazor

Dodo.

sonicka4212:

Vykasli sa na doktora. Odber kostnej drene je skodlivy a dost bolestivy. Vacsina sucasnych chorob sa da liecit pomocou tabletiek. V pripade rakoviny skus MMS2: detox.uforum.sk . Doktor ti nic nepovedal? Citis sa zdrava? Najdi si ineho doktora. Tomuto ide len o zisk.

llek

Ak ti lekar odporucil vysetrenie kostnej drene, urcite ma na to dovod, ale ty mas pravo to vediet. Musis sa na spytat, co je dovodom na toto vysetrenie. Vysetrenie KD sa robi dvoma sposobmi - bud z hrudnej kosti, ak potrebuje len tekutu formu kostnej drene a urobi z nej nater na sklicko. Ak je potrebna aj vzorka z kostnej drene na histologiu robi sa to z bedrovej kosti. Najprv sa to lokalne znecitlivi, moze sa dat aj nieco proti bolesti a vykon sa urobi. Nie je to prijemny vykon, ale su aj horsie a hlavne ak je potrebny, ine vysetrenie ho nenahradi

yasmina

ahoj,

nemas nahodou nizke trombocyty???
pokial viem robi sa to punkciou a zevraj je to dost bolestive,ale da sa to zvladnut...