Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

neviem

katka...

Ahoj, ty robis na tej diskoteke? Ako sa mas?

Potom sa mozes rozpisat, ze aj ty tam chodis, ze ho poznas z videnia a tak dalej.
Sama uvidis ako sa bude dalej konverzacia rozvijat.

lost

no jo, napis mu, inak ta to bude zozierat velmi dlhe roky :P

ale asi nie anonymne, pretoze ak sa ti ozve alebo ak sa viac spoznate, co mu povies, ze preco si sa bala odhalit identitu :)
i ked mozno by to slo aj tak, zalezi na situacii..

hmmmmmmmmmmm

tak nepozname sa,ale som ho velakrat stretla uz,nerozpravali sme sa ale myslim,ze ma z videnia pozna,robi na jednej diskoteke

dobra vila

A ako si ho chces pridat na FB, ked sa osobne nepoznate? Vies jeho meno? Na FB by som si ho urcite nepridavala, tam si pridavam priatelov, co ich osobne poznam, z reality.
Ale ked sa ti paci, tak jedna rp ta nic nestoji... len neviem teraz v akom si s nim vztahu...ci teda vies jeho meno a nieco o nom vies, alebo nie... Vlastne je jedno, ci ho vobec nepoznas, alebo ano, napis mu rp podla toho v akom vztahu ste. Za to predsa nic nedas a urcite to nestoji za takuto kopu otazok :P. Napis mu.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

neviem - Fórum - ZDRAVIE.sk