Neskutocne sa mi točí hlava

Príspevok v téme: Neskutocne sa mi točí hlava
Krtko89

Uz som zufali stoho ako sa posledne dni citim.Je tomu uz tyzden.Som ako na kolotoči a lebo po poriadnom opijaní sa.
Tento stav ak ma takto pretrvavat ma privedie doslova do hrobu.
V Utorok musela prist pre mna sanitka tak hrozne mi bolo.Neda sa to opisat...
na urgente Dali mi aj liek Betaserc24 neurolog mi doporucl ist na ORL vysetrenie a ten mi urcil aj diagozu a vola sa to :
VESTIBULARNA NEURONITIDA.Povedal ze mozem zvysit davku Betaserc na 3x denne celu.A taku brozurku cvikov na koordinaciu mi dal.
Obcas mam stav ze je uz vsetko fajn zlepsuje sa to, a zase dnes rano vstanem stim ze svet sa mi neskutocne toči a je mi zle od zaludko stoho.Fakt neviem co mi je a ani cim toto cele bolo sposobnene, _:( a
Ak by ste mi niekto aspon trocha vedeli pomoct prosim napiste ...

s pozdravom
krtko

joschua

Ahoj. Takže... Chcel by som ti vniesť do života trošku optimizmu. Myslím si, že podobné ťažkosti, a to ich nechcem bagatelizovať, časom ustúpia po užívaní liekov, antivertiginóz, konkrétne Betasercu. Obsahuje betahistín, čo je derivát histamínu a to je vlastne jedno. Dôležité je, že tento liek zlepšuje prekrvenie vnútorného ucha a vestibulokochleárneho nervu. Dôležité je vydržať akútne štádium a cvičiť podľa cvikov. Ale...neviem okolnosti ďalšie, tvoj vek, fajčenie, aké vyšetrenia s akými závermi si absolvoval. V každom prípade držím palce.

Katka333

nezelam vam to, ale kto ma tieto problemy, s velkou pravdepodobnostou je povodnou diagnozou borelioza a otoneuritidy, vestibularne poruchy atd. su len jej nasledky.
z krcnej chrbtice nikdy nie je tocenie, iba dizzines, tocenie je z vestibularnej diagnozy.

na zavratove stavy je aj poradna na Kramaroch docent Saling. potom bol este vyborny otoneurolog v Petrzalskej nemocnici doktor Jager, ale neviem ci este ordinuje

lola001

Ahoj mam nieco podobne s tym, ze mam napr. aj triasku v celom tele a sklbe mi svaly uplne samo od seba... mavam bud iba mierne tocenie hlavy al. strasne zavraty... aj na odpadnutie... cela som rozklepana a niekedy si neecitim akoby telo, neviem to opisat...

peter1979

cau.mal som presne rovnaku diagnozu aj pocity ake opisujes, kolotoc, tocenie hlavy, vracanie, neschopnost stat a chodit rovno, lezal som tyzden na neurologii, beriem betahystin a stav sa zlepsil ale pri chodzi mam stale miernu nerovnovahu ako by som bol mierne opity, vraj je to dlhodoba liecba, jeden znamy to mal 10 dni, tak uvidim kolko to bude trvat u mna, ked beriem tie lieky tak uz nemam zavrate ale neviem co nastane ked ich prestanem brat.drzim ti palce aby ti to cim skor preslo.ja som absolvoval CT mozgu aj magneticku rezonanciu mozgu a vsetko v poriadku, aj vysetrenie sluchu a EEG vysetrenie ok, takze nie je mi uplne jasne co je pricina...

mjanik

ak ti nebudú zaberať lieky, skús vyhľadať akupunktúru, nech ti skúsi preliečiť krčnú chrbticu,tá býva najčastejšou príčinou točenia hlavy

JonnyRambo

A clovece ked sa ti tak velmi toci hlava, chod k neurologovi a na CT vysetrenie mozgu. Toto nie je sranda. Mozes mat nejaku poruchu cenrtalnej nervovej sustavy. Nejaka zilka sa mozno upchava.
A moznoze mas mozgovu tetaniu ako ja. Mne sa tiez niekedy silno zatoci v hlave, ale to z tych tabletiek co uzivam. Ani nesmiem pit alkohol. A mam este aj Tinnitus-piskanie v usiach, no tak teda.

Krtko89

zabudol som podotknut este to,ze sa mam vela hybat ( ak mi teda urcil spravnu diagnozu) aj ma subjektivny pocit ze mozno sa to aj zlepsuje ale niekedy mi je tak nemozne ze sa mi hybat a chodit niekde von jednoducho neda.Nic horsie som nezazil a najhorsie na to ze na točenie hlavy( zavraty) neexistuju ziadne lieky...