ako sa zbavit zavislosti?

Príspevok v téme: ako sa zbavit zavislosti?
Brenda

asi som zavisla na chalanoch....stale chodim na internet ze kto mi pise...ako daky chalan...a coraz castejsie sa zoznamujem z chalanmi z internetu a zistujem ze to je uplne zbytocne ale neviem s tym prestat...stale chcem niekoho spoznat dakeho normalneho chalana a mozno mat aj vztah ale takymto smerom to nejde tak teda akym? alebo co mam robit aby som taka nebola..prestava ma to uz bavit..ale cakat sa mi tiez nechce na nikoho...:(

Brenda

Majushinqaaa
tak moj nick je Katusha112 a tvoj? tak to mas pravdu ze su ludia falosny ale na co to je dobre..tak hej to je pravda ze by som si mala najst dake zaluby ale ja nebyvam v Ba a tak to je este tazsie ja by som vselico rada skusila ale sa toho bojim preto mozno som aj na tom internete ale neviem dako ma to uz prestava bavit ze ani neviem s kym si v skutocnosti pisem zatial sa mi nestalo ze by som sa stretla z uplne inym clovekom to nesiem zakriknut ale aj tak nieje to onic lepsie radsej by som stretla dakoho vonku a tak..je to aj istejsie...ale neviem ako sak ja sa ani neviem normalne zoznamit..:(

slima

nerobis nic zle, len to asi prehanas - ako ked sa prejeme cokolady ;)
Zoznamovanie cez internet je v sucasnosti uplne normalny sposob, ale nic sa nema prehanat, skus obcas ist s kamoskami von a neorientovat sa len na chalanov z netu. Nevem kolko mas rokov, ale urcite si mlada a to cakanie netreba nasilu skracovat, skus si jednoducho dat limit, na zaciatok napriklad len 1 chalana z netu mesacne ;) a bud narocna, nechod von s kazdym, vsak mas nejaku hodnotu...drzim palce.

jajka001_

tuzis po laske, preto to robis, bohuzial v dnesnej dobe je najviac ludi na nete a tak sa tak riesia aj socialne vztahy, v reale je coraz tazsie niekoho spoznat. mozno budes mat stastie a niekoho spravneho takto spoznas, ale zacni zit svoj zivot aj v reale inak zivot presnivas, stravis ho pri pc. najdi si zaluby, kde stretnes novych ludi.

Majushinqaaa

caw aky mas nick?a ako dlho denne si tam??asi mame podobny problem jasne ze tam nikoho ani nenajdes,lebo moze ti cokolvek napisat co nieje pravda a ludia su dnes moc falosny