Zapal pluc

Miška

Ahoj te mam zápal pluc a chcelka by som sa vas opytat čo može pomoct na vyliečenie a ako by sa malo sptravne stravovat Dakujem odpíšte čo najskor kym ešte žijem :D :D :D

kukuqa

neboj sa aj ked zapal pluc je zakerna choroba sa da vyliečit aj ja som mala zapal pluc a lezeala som v nemocnici tyzden davali my infuzie a inekcie do prstov bola som na tom strasne zle aôe po troch tyzdnoch mi uz nebolo nic a mala som to strasne vazne lebo ten lieh som mala po cellych plucach neboj tvoja mamina sa z toho dostane

RNG

Cordyceps je stare cinske prirodne liecivo, z kategorie adaptogenov, tj latok co pomozu telu sa prisposobit zmenenym okolnostiam, v tomto pripade pri regeneracii poskodeneho plucneho tkaniva.
Davkovanie na klinicku ucinnost je 2x1 gram plus.

gdsg4

Moj kamarat prechodil 2x zapal pluc a je zdravy ako rybka. Ale ak je dlhodobo chora a dostala k tomu este zapal pluc, neznie to moc privetivo, ale ak oddychuje a lieci sa bude to v pohode. Radil by som lipovy caj na zvysenie mocopudnosti a prirodzene potenie,dalej zahrievat pluca, to asi uz ma zariadene v nemocnici, matovy caj posobi ukludnujuco na dychacie cesty a mohla by zihlavovy caj na nasledovne precistenie krvi ale pozor nesmie sa pit velmi dlho asi tak 3-4 si ho spravit a na mesiac pokoj pre istotu,po antibiotikovej liecbe radim zakupit vyrobky s probiotickou kulturou aby sa rychlo zregenerovala a poslnit immunitu. potom pit vela tekutin, klud a hlavne pozitivne myslenie. Pocul som ze chren je velmi dobry na dychacie cesty,ja ho nedokazem zniest ale ked som si ho zoparkrat dal...povedzme ze dost pomohol a aj cibulovy caj ale ten nemam odskusany tak neviem. Prajem skore uzdravenie.

Laura1

Ahoj pluca,skúsenosť s Cordycepsom nemám. Tvoja maminka nemá veľa rokov,má antibiotiká a kyslík,infúzie,aj keď je dlhodobo chorá,mala by to zvládnuť.Inhalácia kyslíka-oxygenoterapia, je pre ňu veľmi prospešná .Kyslík pomáha každej bunke tela zlepšiť jej funkcie.Obe musíte veriť,že sa uzdraví.Všetko dobré