Mozno znamienko

Príspevok v téme: Mozno znamienko
............

ahojte...prosím vás súrne o radu resp. váš názor..pred pár minútami som si na chrbte nahmatala menšiu hrčku a myslela som si, že je to vyrážka...tak som ju stláčala ale nešlo to tak som to opakovala viac krát...potom som sa ale v zrkadle šla na to pozrieť a zbadala som že je to tmavé..s časti to možno pripomína znamienko..a tak sa bojím, že či to naozaj nebolo znamienko a ja som si to škrabala :( dovtedy som tam žiadne znamienko nemala...a tie sa hádam neobjavujú na takých vačších vyrážkach ako keď vás uštipne komár nie? prosím čo si o tom myslíte?...ešte pripomeniem..keď som to vytláčala tak mi odtial nešiel žiadny hnus..ale zato krv áno..len trochu krvi...

parararam

tiež som si pred pár rokmi rozšrabal znamienko na nohe.. resp. som si myslel že to nieje znamienko.. a asi 2x som to rozšrabal. potom som prišiel na to že to bolo asi znamienko tak som šiel k doktorovi.. a potom na chirurgiu a hned mi to vyrazali:) nebolí to ani nič.. chod k lekarovi ak to nemaš pekne...

............

no ono je to kusok tmavé ale až tak velmi to znamienko nepripomína ja naozaj neviem...je to dosť zvláštne..

linduska

Aha, no mas to premyslene ;)
Ak to je tmave a vyzera to naozaj ako znamienko a rozskriabala si si to, tak by si mala zajst ku lekarovi.