Som tehotna?

Príspevok v téme: Som tehotna?
helena2222

Dobrý deň,
Chcela by som sa opytat, ci som tehotna alebo čo mi môže byť, ak sme mali s partnerom nechranený sex, teda, nebol to priamo sex, proste bol vo mne ale len tak 3krat ...partner mi povedal ze by dal ruku do ohna za to, ze mu nic neuslo a ze sa nic nestalo ale ja mam teraz taky pocit, strasne ma bolelo brucho, je mi na vracanie kazdy den, ja si to motno nahovoaram..teda verim ze si to nahovaram pretoze som si robila test a bol negativny. Menstruacia este neprisla pretoze mam dost nepravidelny cyklus ale cakam ju tento tyzden. poradte mi co mi moze byt..dakujem

kika2456385

v tejto dobe milion zenskych nemoze otehotniet,musia podstupit umele oplodnenie a ty sa tu ides natahovat s blbostou,a este ked bol v tebe 3krat?kolko mas 16 rokov?

lienocka2808

No na partnera by som sa velmi nespoliehala, ten ani nemusi vediet, ze mu nieco uslo, kedze predejakulat vyteka samovolne a obsahuje male mnozstvo spermii. Ale kedze ti vysiel tehotensky test negativny nestrachovala by som sa. Je viacmenej velmi spolahlivy.

helena2222

usika
Dakujem za radu :) hej sme panikarky. Ja čakam len na menzes, dufam ze pride. Musim prestat stresovat ale keby sa to dalo :D..tak ja počkam.:) aj tak moc dakujem...:)

usiko

stanka, co ja viem, snad nie, podla mna ti menzes pride.....ono to nie je take jednoduche otehotniet, najma ak si je partner isty, ze bol v pohode a ty mu mozes verit.....

usiko

helena, cudovala by si sa ale psychika narobi divy. Raz som tak stresovala /a brala som HAK pravidelne jak hodinky, ziadne ine lieky, ani hnacka ani vracnie, takze moznost zlyhania nulova/, ze osm is myslela, ze som tehu. urobila som si test a tam dve ciarky!!!!chapes, 2 ciarky! ja panika ze som tehotna, s priatelom som sa poznala len 4 mesiace, spravala som sa zodpovedna aj a tehotna! a samozrejme ze plany poplach....proces oplodnenia je pomerne zlozity a treba k nemu vela funkcnych veci, takze ono to nejde tak jednoducho....neboj, upokoj sa, menzes pride....my zeny sme strasne panikarky...inak...

stanka1_2

Ahojte, chcela by som sa spýtať, či môžem byť tehotná (k možnosti kúpiť si test sa dostanem až v piatok). Antikoncepciu som brala 3,5 roka, vysadila som ju pred mesiacom, menštruáciu som dostala ako hodinky, ale teraz ďalší mesiac mi mešká 4 dni. Pred braním tabletiek som ju tiež nemala pravidelnú, ale tom som ju skôr dostávala pred 30. dňom. Počas tohto mesiaca sme nepoužívali ochranu, priateľ sa oddialil ešte pred vrcholom. Brucho ma pobolieva asi tak 3. deň a stále mám pocit, že už som ju dostala, a stále nič. ďakujem

leninka

Ahoj, myslím, že sa moc stresuješ a z toho Ťa bolí brucho... A môže to byť aj zo styku... Mne tiež kedysi dávno bývalo po styku zle... Podľa mňa nie si tehotná... Aj test ti vyšiel negatívne... Snaž sa ukľudniť, lebo stres Ti môže cyklus ešte viac posunúť... neboj

helena2222

som strasne zufala, pretoze som sa nikdy takto cudne necitila. Asi si to len nahovaram, možno čakam, že tu bude niekto s podobnými problemami a poradí mi. Ale aj tak dakujem za reakciu..

t333

ako mozme my vediet ci si tehotna?
co sme jasnovidci? ked si si robila test a vysiel negativ. tak sa najvacsou pravdepodobnostou nie si, zvlast ak -ako pises - "mu nic neuslo".