obriezka

Príspevok v téme: obriezka
avo

pocuvajte mam 14 a ked mi stoji tak mi trichu vidno zalud ked si predkosku posuniem tak sa aj do polovice odhali no dal by som aj nisie ale nechcem ryskovat ked honim tak je vsetko v poradku a cujte teraz som si dal do googla o obriezke a nasiel som take viedoe kde moslimom tisicom deti robili obriehku ale ja si myslim ze ju nepotrebujem podlama na je vsetko v poraiatke pokusim sa to nakresli
!_potialto natihnem podlama na staci
!
!

semtex555

Obriezka? Určite áno. Ja som si dal spravit ked som mal 23. Mal som uzku predkožku a pretiahnutie bolo bolestivé. Teraz mam 27 a som spokojný. Sex OK. Este lepsie. A chirurg co mi to robil, vedel co robí.

zuzu usa

nie len moslimom robia obriezky,aj tu v usa normalny postup hned po narodeni!!manzel ma obriezku,ja si to ako zena neviem vynachvalit:))a je to vraj aj hygienickejsie.

Radinho

Len aby si stym nemal problem pri sexe .
Ja som mal prblem som po obriezke ako trosku zle je spravena kusok mi tam ostal ale holka mi ho natiahla rychlo dole uplne a sa mi nadtrhlo a natiahlo a krvacal mi ... poradim ti obriezka a mas pokoj ja mam 19 a mal som ju pred 3 mesiacmi