Piercing v pere

jahodka123

a už som tu tuším aj písala raz , LOL :D

k tej bolesti teda ešte - bolí to ešte menej ako do ucha (lalôčika).

jahodka123

Čau. Ja mam v spodnej na pravej strane. Nebolí to vôbec. Z mojich 6-tich piercov bolel tento najmenej :) Za tri dni ma to už vôbec nebolelo a po týždni som už ani nevedela, že ma niekto niekde pichol :D A samozrejme to sklovinu neničí, ak ti to robí niekto, kto to vie. Lebo aj v tých salónoch všelijakých robia debili... Treba vedieť, či chceš nosiť len tyčku alebo aj krúžok a podľa toho ti spraví dierku (ten uhol vpichu), aby sa ti to zubu nedotýkalo. Ale neni problém si dať šperk z bioplastu. To aj keby sa dotýkalo, tak to nič nespraví so zubami atď.

jahodka123

No z mojich skúseností ti môžem povedať, že to bolí faaakt len minimálne. Mám 6 piercov a do spodnej pery ma bolel najmenej a najrýchlejšie sa zahojilo. Za tri dni už nebolelo, za týždeň som už ani nevedela, že som mala nejaký prepich (a to sa mi pierci dosť ťažko hoja)Zubnú sklovinu to neničí, len to treba pichnúť správne a k tomu dať správny šperk. Ja mám kružok a zubu sa mi to ani len nedotýka. Veľa šťastia.

patqaa

ja s tym mam skusenost lebo mam pierc v spodnej pere na pravo a moc to neboli len sekundu ten prepich potom uz nie...akurat sa ti s tym bude tazsie jest...

paba

ahoj,
kazdy piercing trochu boli, ale nie je to nic, co by sa nedalo vydrzat :)
ak si chces dat labretku, gulicka moze byt kludne kovova, ale tycku si daj plastovu, nech sa ti neznici zubna sklovina. ak chces kruzok, tak tiez by som skor odporucala bioplast alebo nieco taketo mypiercing.sk