frajerku asi nepritahujem

Príspevok v téme: frajerku asi nepritahujem
elddir

moj problém spočíva v tom, že svoju priateľku zrejme nepriťahujem fyzicky, ako chlap. Sme spolu 2 roky, no jej nadržanosť je v podstate nulová, aj keď sa vidíme len raz za čas. Sex a maznanie ako keby ani neexistovalo a možeme byť aj sami doma a podobne. Ona to zdovodnuje tým, že sa hanbí.Čo si o tom myslíte vy?

papulka12

ahoj...myslim si ze by to potrebovala dost vazny rozhovor pretoze si mlady zdravy chlap a chlapy potrebuju sex je to pochopitelne... pokial ju milujes, si s nou stastny a je to jediny problem ktory ta trapi skus sa s nou o tom porozpravat...pokial to nebude akceptovat najdi si dievca ktore ti bude vyhovovat...je kopu parov ktore sa rozidu len kvoli sexu preto ako kazdy clovek aj ty potrebujes aby si bol vo vztahu spokojny aj po sexualnej stranke nielen po vztahovej...vela stastia pa

elddir

Myslím, že iného nemá. Rozprávali sme sa o tom už viac krát, vraj sa len hanbí a nedokáže dať najavo čo chce. Ale ja to berem tak ako to je, chcel som počuť len váš názor :)

nikol_00

skus sa snou o tom otvorene porozprávať, či sa niečo zmenilo, alebo ako, ty ju poznáš najlepšie, veď ste spolu 2roky tak snaď sa rozprávate o takýchto veciach ..a hambiť sa po 2rokoch ?? noo neviem enviem....

realitakonie

elddir

Tak na tvojom mieste by som si overila či ta tvoja nemá nahodou iného,-(, ale dúfam že nie

Ked ste mladý, tak neverím že ona bez toho vydrží

zuzi CHC

elddir,uz sme tu dvaja:)presne 2r,presne ten isty problem.nechapem to,snazim sa byt pre neho stale atraktivna,ale dakedy mam pocit,ze tym,ze som stale "po ruke"uz nie som sexy...cert to ber:E

elddir

áno viem si to sňou aj naďalej predstaviť. Nebudú to žiadne orgie ale dá sa fungovať aj bez toho :) Teda pokiaľ to ona bude chcieť :)

babenka111

tak bude asi riadny rozdiel medzi vami v tej tuzbe, len aby to vas vztah vydrzal:)
nad rozchodom ste neuvazovali? si vies predstavit vas spolocny zivot aj tak?

fiiiha, byt s chlapom preto, ze viem, ze ina by ho nechcela, je velmi zaujimavy dovod :D