Dcera nas nici

Príspevok v téme: Dcera nas nici
UTRAPENA10

Ahojte.Mam problem,ale ide aj o to aby som sa vyzalovala.Mam z manzelom 3 krasne deti,syna 10 a 20, a dcera 22rokov.Vychovavali sme ich slusne,ucili moralke a viedli ich aj k Bohu.Ostalo im vsetko aj ich viera.Syn je taky aky bol vzdy,ale dcera sa zmenila pred rokom ked si nasla noveho "frajera".Ten jej priatel sa s nou cez den nestretava,je bezne ze von ide za nim aj o polnoci ked uz on ide domov z baru.Caka na jeho telefonaty pretoze on jej nezavola.Pije alkohol ako vodu (jeho rodicia si myslia ze je to najuzasnejsi syn na svete),bol hrozny suknickar,mal plno dievcat z ktorymi sa len tak vyspal. Dcera odo mna doslova berie peniaze z penazenky len preto aby mu hocico kupila,on je egoista,nic jej nekupil,ziaden kvet za ten rok! Pritom jeho rodina ma penazi az az...Na pizzu z nim nebola este ani raz pretoze ju na nu nikdy nepozval. Ked dcere dohovarame aby sa z nim nestretavala,pretoze si to nikto v rodine nepraje, vyprskne na mna aby som sa starala o seba. Vraj ho lubi, ale on ma radsej sam v seba. V nasom malom meste nema najcistejsiu povest. Pred polrokom som jej nahodne skontrolovala sms v mobile. Nasla som vulgarne a perverzne smsky v ktorych opisoval ich sexualne zazitky...Dcera ma v tomto hrozne sklamala!!! Ked som jej to povedala, odpovedala ze "my si robime srandu."
Prosim,poradte mne a mojej rodine ako moju dceru priviest k rozumu,pretoze je nanho silne naviazana a ruzove okuliare sa jej nedaju zvesit z oci. Ubolena matka.

lenkea

ahoj, myslim si, ze su len dve moznosti, ako s nim tvoja dcera skoncuje: zlozi ruzove okuliare - to je ten nepravdepodobnejsi pripad - alebo on necha ju, lebo si najde druhu. myslim ze vobec nepomoze ked budes dospelej dcere dohovarat a uz vobec nie pozerat do mobilu. tym viac straca doveru v teba a skor sa viacej priputava k nemu.
je to komplikovane, ale nakoniec vies sama, ze na vsetko nakoniec aj tak musi prist kazdy sam...

isabella

utrapena, bohuzial tvoja dcera je uz dospela a ty jej nemozes ba ani nesmies zakazovat nikoho a nic, lebo sa obrati proti tebe, argumenty, ze sa s nim nema stretavat, lebo si to z rodiny nikto nepraje su onicom a ani by sa pouzivat nemali... budes musiet na nu ist inym smerom, musis jej ukazat s akou neuctou sa k nej sprava a ako uctivo sa ma priatel k svojej priatelke spravat... urcite je aj sama s mnohymi vecami nespokojna na nom, ale tym, ze jej nedate priestor a tlacite na nu jej ani nezostava cas si to zvazit a len ho bezhlavo pred vami obranuje... je to tak ako so zakazanym ovocim, nezakazujte jej, len sa jej spytajte ci si to naozaj tak predstavuje a ci je stastna, potom vyckajte a uvidite ako da sama najavo, ze sa jej to nepaci, az potom jej mozes, ale aj to len poradit, aby si dobre rozmyslela s kym chce svoj zivot travit a ako, ale nikdy jej nerozkazuj, lebo jej obranna reakcia pojde v jeho prospech...

lioness_01

mrzí ma, že máte v rodine taký problém, len mňa z celého toho príspevku "oslovilo" - náhodne skontrolovala smsky - to ako sa náhodne dá skontrolovať mobil ?

realitakonie

Ked má vaša dcera 22 rokov, tak by už mala byť samostatná. Nič jej nezakazujte predovšetkým, lebo by to ešte horšie dopadlo