Akutne prekyslenie organizmu

RNG

lol lyzicky sody bikarbony rano na prazdny zaludok s poharom vody a pockat s jedenim aspon 1 az 1.5 hodiny odkysli traviaci trakt vyborne. Este lepsia je draselna bikarbona(KHCO3), lebo sodika mame aj tak privela zo soli a draslika dnes nedostatok, lebo sa znacna cast stratila z polnohospodarskych produktov, ktore su pesatovane na intenzivne vytazovanej pode, niekde uz starocia.
Uz v roku 1936 vydal Ustav pre polnohospodarstvo v USA spravu o akutnych poklesoch mineralov v polnohospodarskej pode a produktov z nej, zialbohu sa adresovalo doplnanie umelymi hnojivami len z hladiska hektarovych vynosov, nie biologickych hodnot.

TrainingBoy

radomil a skusim hadat, ty len nahodou poznas taky skvely produkt ktory funguje na 100% a ziadnou nahodou nebudes mat proviziu

watermelon

pomarancovu stavu ano - ale treba aby bola zo zrelych pomarancov, inac aj citronova stava perfektne neutralizuje ph a robi ho zasaditym a vlastne mnoho inych zeleninovych ci ovocnych stiav.

Radomil

Ahoj,
je veľmi dobré, že si ako mála z mnohých určil pravú príčinu svojho problému. Z prekyslenia organizmu totiž vzniká veľké množstvo chorob a zdravoných problémov. Aj únava je jedným z nich.
Akútne prekyslenie môže býva aj dôvodom infarktu alebo mŕtvice.
Zaoberám sa touto témov už dlhšie a mám s tým veľmi dobré skúsenosti. Pomohol som už aj svojim blízkym ale hlavne som si takto tiež vyriešil už takmer neriešiteľný problém neurodermatitidu - atopicky ekzem v najvyssom stadiu. Unavu si riesil moj brat a moj znamy ktory pracuje ako grafik.
Poznám vynikajúci mineraly doplnok, na ktorý nedám dopustiť. Nieje však jedno o aký minerálny doplnok sa jedná, pretože garanciou účinnosti je správne a hlavne účinné zloženie.
Je veľmi dôležite aby minerálny doplnok obsahoval ten správny pomer minerálnych látok, pretože tieto pôsobia cielene okrem tráviaceho systému aj v mieste –ách postihnutia tzv. zápalovéhým procesom v tele.
Nedostatok minerálov vedie aj k prekysleniu organizmu, a to je dôvodom vzniku mnohých ochorení.

Pre viac informácií ma mi môžeš napísať na radomil.drysl@gmail.com a kontaktovať ma telefonicky alebo osobne.

Ahoj
Rado

BJ

Hladovka o vode nieje na odkyselenie prave najlepsia, pretoze prekyselenie narasta.
Najrychlejsie zrovnava pH uhorka a melon. Ak mas odstavovac, je to este idealnejsie, pretoze stava sa nemusi travit, a tak odkyseluje este vyraznejsie.
Z melona odstav aj to zelene, iba poodkrajuj tu supku, ale co najtensie, nech ostane co najviac zeleneho. Ta stava so zeleneho je este zdravsia, nez samotny cerveny stred melona, a ludia to vacsinou vyhadzuju.
Ak nemas nejaky lepsi odstavovac, este velmi dobre odkyseluje pomarancova stava, ktoru mozes vytlacit aj na manualnom lise. Daj si dvojdnovy alebo trojdnovy post, kedy pocas dna vypijes len 1,5 litra tejto stavy, a zvysok cista voda.

hugolin

A podla coho si si taky isty, ze mas akutne prekysleny organizmus? Hlavne to potom neprezen s tou sodou bikarbonou, aby si si neposkodil oblicky. Nemal by si uzit viac ako 5 gramov denne a urcite nie dlhodobo, azda nie viac ako 2 dni po sebe.