ako zabudnut, a najst novu lasku?

Príspevok v téme: ako zabudnut, a najst novu lasku?
sisi996

ked som mala 14 rokov, rozviedli sa mi rodicia a otec nema o mna zaujem, neviem kde je,ako sa ma... teraz mam 18 a stale sa s tym neviem zmierit je to jednoducho rana na cely zivot... ale spominam iba na to pekne:)) aj ked obcas pride na mna smutna chvilka... ale chcela som v niecom inom poradit. vtedy, ked som mala 14, dala som sa dokopy s uzasnym chalanom bol o 2roky starsi a vedeli sme pokecat o vsetkom. riesili sme spolu roblemy, a bolo nam velmi dobre mali sme proste krasny vztah a aj ked som bola este taka mladucka...vazila som si vsetko a tesila sa zo zivota. boli sme spolu 2roky. nechal ma on. bez vysvetlenia,neodpisoval na sms, nedvihal... velmi tazko som to znasala ale prekonala som to. pred 2tyzdnami som ho videla po takom dlhom case a pozdravili sme sa. vo mne to prebudilo vsetko to co sme prezili a mam chut sa do toho vztahu vratit len myslim ze on uz nie. neviem ako na neho zabudnut lebo take pocity ake som mala pri nom tak nikto vo mne nespravil. velmi tuzim po peknom vztahu, mam vedla seba cloveka ktoreho budem lubit a zabudnut na minulost a ist dalej ale nejde mi to.. vsak komu nieje dobre ked ma svoju polovicku:))ako najst novu lasku?:(

ikkuska

mila sisi vies nieco zle je na daco dobre teras uz viem ako sa mas spravat ti a davat pozor,,...ked ho stretnes usmej sa a maj ho v...... nestoji oto ked ani tu sms ti nenapisal laska je nieco pekne ale aj boj...

ikusska

potrebovala bi som pomoc...zacalo to pred troma rokmi ja som bola na slovensku a on v anglii pisali sme si ale nenavideli sme sa nadavali sme si no v jednej chvilu prisiel na sk stretli sme sa a na prvi pohlad sme sa zalubili bola som statsna velmi no po 6.mesiacoch som sa odstahovala do anglii a on ostal na sk slubil mi ze pride do tizdna zamnou no prisiel ale po 5mesiacoch biva odomna 40minut cesti a zevraj nemoze prist zamnou mam prist ja>>> je to normalne??? uz sme si newerili a dvovera klesla chcel koniec aj ked ja nie newiem naneho zabudnut ale musim prosim dajaku radu dakujem ikaa.

majcik

mala som vstah ktory bol prekrasny,,,,ale jedneho dna sa skoncil,,,,je tomu asi 3 dni ked sme sa rozysli,,znasam to hrozne bol moj prvi a milovala som ho ako sa len da,,nwm na neho zabudnut stale placem a myslim na to ze niesme spolu,,potrebujem pomoct a potrebujem radu ako zabudnut na vsetko,,,aj ked viem ze na vsetko nezabudnem,,,a na neho uz vobecc,,,,,dakujem

moly

Mila Sisi, ja som zazila nieco podobne, moji rodicia sa rozviedli ked som mala 11, ich rozvod ma rozumovo posunul, uz som nebola dieta. V tej dobe som sa zacala priatelit s mojim spoluziakom, vzhadom na nas vek, sa neda hovorit o partnerskom vztahu, ale velmi sme si rozumeli, travili sme spolu vsetok cas, vtedy mi povedal, ze ma ma rad, to sme uz boli asi o 2 roky starsi, a ja som si nim zacala byt privelmi ista, jednoducho bol vzdy po ruke a uz nebol pre mna prvorady, vidavala som sa s nim kazdy den, ale v mojom mal stale vyhradene miesto, aj ked som mu to nedavala najavo, jednoducho stale sme boli priatelmi, len sme sa uz nestretavali az tak casto, v puberte sa zmenil, zacal byt obletovani dievcatmi, no stale sme boli priatelia a ja som citila, ze ma ma rad, no po strednej nastal zlom, prestali sme sa rozpravat, zacali sme na seba zazerat, potom sme si zacali pisat a on sa osprvednit, ze zanedbal priatelov, no potom to robil zase, trva to uz dva roky, a ja som pochopila, ze je asi v mojom srdci hlbie, ako len kamarat, nedokazem sa zalubit, lebo s nikym si nerozumiem ako s nim, preto ta dokazem pochopit, ale poradit ti nemozem, vzhadom, ze ho nestretavas kazdy den ako ja, mas vacsiu sancu, ze na neho zabudnes, a skor sa zalubis, ale myslim si, ze by si sa nemala do nicoho hrnut, ale zase nemozes zit pre minulost. No nedalo mi sa nevyjadrit, lebo tvoja situacia mi v mnohom pripomenula tu moju, btw s otcom tiez nemam bohvieaky vztah

AdamKrt

Lenze, ak to nevyskusa, s velkou pravdepodobnostou si to bude potom roky vycitat. Z toho bude mat zly pocit, depresie, vycitky atd...

Ved nech sa porozprava s nim, spozna ho a mozno sa jej otvoria oci a uvidi, ze mala o nom zbytocne iluzie a ulavi sa jej na dusi. Alebo naopak, zisti mozno, ze slo o nedorozumenie, ci chlapcisko sa polepsilo... atd.

Niekto raz povedal, ze nelutuje v zivote co urobil, ale lutuje to, co neurobil.

Nez by ma malo nieco dlho matat, tak to radsej skusim a uvidim. Ci to dopadne tak, alebo onak, podla mna oboje neni zle :)

usiko

suhlas vo vsetkom s Adamom, akurat na to posledne - ja by som sa s nim uz nestretla, proste to nechala tak, pretoze nevies ako zareaguje a mozno si bude mysliet, aka si zranena a bohvieco o tebe kde narozprava....bolo to pred 4 rokmi,obaja ste uz ini,inde a ver mi, prejde to, ked niekoho vhodneho stretnes.....

AdamKrt

Mala si 14, bola si este dieta. Myslim, ze by si bol mozno prekvapena, keby si to iste zazila teraz, ze by si to vnimala uplne inac. To su iba pekne spomienky, romanticke predstavy. Chalanisko namotaval asi viac bab a bola si mu z nudze cnost. Tiez mohlo byt, ze ho uvideli s Tebou napr. jeho rodicia a vysvetlili mu, ze sa dopusta trestneho cinu, ak si chce nieco zacat so 14 rocnou...

Ved ho oslov, pohovor si s nim a uvidis, ako to bolo. Povedz mu, ako to citis a uvidis reakcie... Za skusku nic nedas.