Ako sa zbavit rusa domaceho

nikus 222

bibi1234-dakujem za reakciu,ale my tu mame takeho domovnika,ze pokial nieco vybavi tak prejde rok..preto ani nemam chut ist za nim..a tu ziju taky susedia,ze im je vsetko jedno,trebars nejde vytah a drahy sused ide zo 7poschodia s cigaretou v papuli,co samozrejme na kazdom poschodí si odklepe popol s cigarety,a smrad na celu bytovku,slnecnica na kazdom poschodí,no katastrofa!o mesiac mam termin,a dovtedy to musim vyriesit s tymi svabami,ale na trhu existuje tolko pripravkov,ze clovek si nevie vybrat,preto som sa chcela skusit poradit takouto formou..pokial to nepojde takto,budem musiet zavolat deratizera,len ci to vobec bude mat efekt,ked susedia nebudu mat postriekane byty..len musia mať aj oni,ked my byvame na samom vrchu,a mame tie hnusne svaby..

bibi1234

nikus222-s tymto sa chodi za spravcom bytoveho domu. Najprv si zisti, ci spravcu robi nejaka firma alebo len nejaky sused a potom ho zacni bombardovat telefonatmi a v ziadnom pripade sa nedaj odbit-najlepsie by bolo, keby Vas islo niekolko naraz(susedov). U nas je to tak, ze sa deratizuje rocne-zo zakona a ak ma niekto problem, tak mu da spravca pasti(napr. na svabov, ktore sa kupuju z tych zalohovych platieb) a dokonca k nam chodili aj do bytov deratizovat(my sme nastastie nikdy nic doma nemali, lebo by ma asi trafil slak a letela by som hned do hotela:O)))))
deratizer-nesuhlasim v rodinnom dome je milionkrat viac havede ako v panelaku-rodicia si postavili pred dvoma rokmi novy rodinny dom a hned sa im tam nastahovali mysi-vedeli sa vyskriabat po dome a cez klimatizaciu prepchat dovnutra a to nebudem spominat, kolko tam maju pavukov, much, komarov, lienok, chrobakov-lebo ako si ide napr. len clovek na terasu zapalit, tak sa mu to vsetko za sekundu dostane domov!!!

nikus 222

dakujem za odpoved,ale taky deratizer si opyta 50eur,plus o 6tyzdnov treba znova opakovat..cize dalsich 50eur..keby existovalo trosku lacnejsie riesenie,..chceme este nieco vyskusat a pokial to nepomoze,tak nam ostava uz len ten deratizer...do mesiaca to musime dat do poriadku,kedze o mesiac k nam pribudne 3člen rodiny..:-)

deratizer

mali sme v panelaku podobny problem.a pritom sme mali novy byt,prerobeny a manzelka je chorobna upratovacka,cize aj ked ste poriadkumilovna,obcas sa to jednoducho v panelaku stane.volajte deratizera! my sme uz v dome a nikdy by som sa do panelaku nevratil!!!