Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

chlorella vs zeleny jačmen

janicka1980

Ahojte, Ja som mala podobne problemy , hnacka , zvracanie, palenie... zacala som som si uzivat zeleny jacmen, a hned sa to normalizovalo. nebolo to ani drahe, iba6 Eur, kamoska mi zohnala od nejakeho drgreen.sk
Je to super.

RNG

Kyselina askorbova nie je v ziadnom pripade toxin a aj ked si s nou mozes prekyslit creva, na co telo reaguje samozrejme hnackou, privelke mnozstvo slabej kyseliny askorbovej sa aj tak z criev neabsorbuje na to, aby mohlo vobec telo okyslit.
Hnacka na druhej strane znamena stratu zivin a tekutin a ta moze mat za nasledok docasnu slabost, pokial si hladiny vody a mineralov nedoplnis. Na to su rychle metody, rozne sportove mineralizovane drinky alebo dobre doplnky mineralov, ktore maju v sebe aj spravnu absorbovatelnu formu mineralov, aj spravny pomer aj vitaminy potrebne pri ich zabudovani(D-3 a K-2)

minerali

robim aj to ..... ale asi som si viac poškodil organizmus... som vipil vela naraz kyseliny askrobovej z vodou . chcel som poraziť chripku.... a tym mi telo okyslelo...a zobralo všetko na obranu.všetky minerali....a teraz sa citim uplne mimo....ale aspon mi už nebije tak srdce.už sa pomaly ukludnuje telo....len ho potrebujem zregenerovať

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

chlorella vs zeleny jačmen - Fórum - ZDRAVIE.sk