chlorella vs zeleny jačmen

janicka1980

Ahojte, Ja som mala podobne problemy , hnacka , zvracanie, palenie... zacala som som si uzivat zeleny jacmen, a hned sa to normalizovalo. nebolo to ani drahe, iba6 Eur, kamoska mi zohnala od nejakeho drgreen.sk
Je to super.

RNG

Kyselina askorbova nie je v ziadnom pripade toxin a aj ked si s nou mozes prekyslit creva, na co telo reaguje samozrejme hnackou, privelke mnozstvo slabej kyseliny askorbovej sa aj tak z criev neabsorbuje na to, aby mohlo vobec telo okyslit.
Hnacka na druhej strane znamena stratu zivin a tekutin a ta moze mat za nasledok docasnu slabost, pokial si hladiny vody a mineralov nedoplnis. Na to su rychle metody, rozne sportove mineralizovane drinky alebo dobre doplnky mineralov, ktore maju v sebe aj spravnu absorbovatelnu formu mineralov, aj spravny pomer aj vitaminy potrebne pri ich zabudovani(D-3 a K-2)

minerali

robim aj to ..... ale asi som si viac poškodil organizmus... som vipil vela naraz kyseliny askrobovej z vodou . chcel som poraziť chripku.... a tym mi telo okyslelo...a zobralo všetko na obranu.všetky minerali....a teraz sa citim uplne mimo....ale aspon mi už nebije tak srdce.už sa pomaly ukludnuje telo....len ho potrebujem zregenerovať