Do toho so mnou

Príspevok v téme: Do toho so mnou
osasankao

Ahojte, už dlhšiu dobu sa snažím schudnúť nejaké to kilo, ibaže ako to vždy dopadne, poriadne sa napapkám a som tam, kde som aj bola. Možno sa vám to bude zdať divné, ale ja mám snáď duté kosti. Meriam 160cm a vážim 55kg. Vždy som si udržiavala ten odstup od "výšky" 10kg, teraz som ale pribrala počas zimy a nechce sa mi s tým nič robiť. Vlastne už 2 týždne skáčem na švihadle, som sa vypracovala zatiaľ na 15mins. Poďme to spolu konečne dať dolu:))) Budeme málo jesť, veľa piť a hlavne športovať... HM?

forsa9

ja sa tiez nezastavim,kym nevyjem vsetko fajne co doma mame,jaj,velakrat zjem aj to co kupila mama bratovi a hanbim sa zato,joj...a velakrat ked zjem nieco sladke,tak si pomyslim,ze mi to vlastne ani nechybalo,ale aj tak tlacim do tej mojej hlavy...ja len dufam,ze po tych dvoch tyzdnoch ako hovoria ostatni,ze uz nebudem mat taku velku chut na sladke...ja som si uz velakrat povedala,ze to zvladnem,ale stale som zlyhala:-( joj co by som dala zato,keby sa mi s tym podarilo skoncovat,ale ked ja vtedy ked zeriem nie som schopna racionalne rozmyslat:-(...mne pripada strasne nespravodlive,ze zavislost na cokolade maju vacsinou len zeny,nechapem preco chlapi to vedia ovladat...
cokoladka a ty pracujes alebo studujes?

Čokoládka19

Samuela: No tak to by si sa čudovala ako som na tom zle :)...ja proste aj keď nemám chuť potrebujem ho do seba tlačiť. A to nie jeden prípadne dva keksy, ale omnoho viac. Čiže veľmi dobre ťa chápem. Ale práve v tebe teraz vidím motiváciu, keďže si to dokázala ty, dokážeme to všetky. Len si treba veriť. Tiež som si spočiatku myslela, dám si jeden denne, ale proste keď jeden tak potom už všetko. Čiže treba spraviť rázny koniec...
forsa9: Tiež mám obavy zo zajtrajška, teraz som nadopovaná a sladké mi teraz v tele nechýba, ale nech ťa inšpiruje práve to, že v tom nie si sama. Vždy keď ti bude ťažko, či už tebe, alebo mne, prípadne niekomu inému tu z nás, tak si prečítaj tieto príspevky a to ťa možno nakopne, aby si ďalšiu čokoládku do seba nedala. Aspoń ja sa pokúsim to riešiť takto ...Dokážeme to, ja tomu verím a to už som viackrát skúšala, ale teraz to už musí výjsť.
Ja meriam 168cm a vážim 55-57 kg...každý deň je to rôzne v závislosti od počtu zjedených sladkostí :D...nie je to možno veľa a ani to nechcem s chudnutím preháňať, ale také kilo dole by bodlo. Proste závisí aj od typu postavy a na mne tie kilá nevyzerajú veľmi dobre.

forsa9

samuelaa: ja som na tom podobne,ja nechapem ako niekto moze zjest len stvrt cokolady,ja by som asi nezaspala,keby som ju celu nespraskala a najhorsie je,ze ta jedna cokolada ma nastartuje a potom sa nemozem ovladat:-( a ked si na oslavach alebo na navsteve,tak tiez vobec nic sladke nejes? u nas je to tazke,snazim sa zo zaciatku odolavat,ale nakoniec ma aj tak prehovoria A potom si to vycitam:-(

Samuelaa

No, povedala som si že nebudem otrokom sladkostí. A motivácia bola, chcem schudnúť, dostať sa do starých vecí. U mňa nebolo na výber. Ja si neviem povedať že kúsok si dám, iná cesta ako všetko alebo nič nebola. Možno nie ste na tom až tak zle ako som ja bola. A hej na začiatku to bolo ťažkééé, hlavne keď prišli "moje dni". Ale povedala som si že ten rok musím vydržať:) Teraz mi vôbec nechýbajú sladkosti. Cukor ale telo potrebuje, takže nesca 3v1 musí byť:) No a snažím sa každý večer zacvičiť na orbitreku 20-30 minút. Keď cvičím pri telke ani nevnímam ako rýchlo beží čas. Za mesiac som schudla 4 kilá. Držím nám palce:)

forsa9

Ja som z Levoče...no ja som si ho aj kupila,ale len nejaky slaby,takze ja nevidim nijaky uspech,ale zasa ho nepouzivam pravidelne,mozno,ze v tom je problem...ja meriam 169cm a vazim 58kg a ty,hm?...co budeme robit s tym sladkym:-(? ja sa bojim,ze aj zajtra zlyham,fnuk...

Čokoládka19

forsa9: Ja som tiež z východu...:) Konkrétne PO ty? No chróm som neskúšala, ale dosť som o tom čítala. Z každej strany však počúvam iný názor tak neviem. Tebe zaberá? Ja som na tom podobne, pretože tiež by stačilo obmedziť to sladké a trošku zdravšie a s mierou sa začať stravovať a kilá by pomaly možno aj išli dole. Uvidíme časom ako sa to odzrkadlí. Koľko vlastne vážiš a meriaš? Teda ak chceš odpovedať :)

forsa9

ja som si tiez chcela kupit nejaky rotoped,ale asi by to nemalo zmysel,urcite by ma to po chvilke preslo,ja zavidim takym ludom,ktorych sport bavi a maju z toho potesenie,skoda,ze ja taka nie som..ja viem,ze by mi stacilo len tie sladkosti vynechat a schudla by som,ale ja vydrzim max. 2 dni a potom sa prezeriem,momentalne som precukrena,tak sa mi lahko hovori,ze zajtra prestanem,ale zajtra si zasa budem okusovat nechty od chuti na sladke ako sa poznam,xi:-D a neskusala si chrom?a odkial si? ja som z vychodu,a studujem v nr...ja by som si rada nasla nejaku partacku na sport,ale vsetky baby co tu pisu su vacsinou z blavy...

Čokoládka19

forsa9: Ako tak čítam tvoje príspevky máme toho dosť veľa spoločného :)...nooo ja mám tiež "alergiu" na šport. Nie tak doslova, ale tak ako píšeš aj ty. Mnohokrát sa aj pre niečo nadchnem, ale nedokáže ma to natoľko motivovať, aby som pri tom aj zostala...Kúpila som si rotoped s úmyslom, že na ňom budem cvičiť, lenže tak ako som písala od januára do mája som aj cvičila, síce som neschudla, ale postava sa mi pomaly formovala, lenže musela som s tým prestať. Teraz mám problém sa k tomu opäť vrátiť. Nemôžem sa nijak donútiť. Teraz je leto tak aspoň, keby tie korčule som vytiahla či bicykel...No uvidíme ako to pôjde. Ale pre mńa bude veľký úspech už len to, že sa naučím ovládať ohľadom toho sladkého. Čiže záver: :) najprv žiadne sladkosti, stravovať sa každé 3 hodiny v malých dávkach a zdravo a potom keď tak pridám aj nejaké to cvičenie.
Zumba som počula, že je fajn tak dúfam, že ti to vydrží. Potom napíš niečo bližšie, možno sa na ňu odhodlám aj ja :) Inak ja mám 19, no už pomaly 20.
Samuela: klobúk dole pred tebou. Fakt musíš mať pevnú vôľu, keď si dokázala s tým riadne tresnúť. Tak to sem musíš hodiť zopár rád, lebo tie prvé dni budú pre mňa veľmi náročné :(...v podstate čo dnes som svoju dávku dostala tak uvidíme ako to budem prežívať zajtra, ale dúfam, že sa podporíme :) a nesklameme!!

forsa9

samuelaa: vau a ako si to dokazala? obdivujem ta! si tie sladkosti niecim nahradila? alebo si mala nejaku motivaciu? ved tie prve dni si to musela mat fakt tazke! a teraz ti to fakt nechyba?

Samuelaa

Tiež by som chcela schudnúť, cvičím pravidelne. Prvá vec ktorú som urobila, vylúčila som sladkosti. Pre mňa bola čokoláda ako droga. Musela som mať sladké stále, keď bola pohodka a aj keď som stresovala. Nepoznala som také že si dám kocku čokolády a zvyšok neskôr. Zjedla som ju na posedenie. Tak som sa rozhodla zriecť sa sladkého. Už to budú onedlho dva mesiace a nechýbajú mi sladkosti. Mám ich doma veľa a rozdávam ich ďalej pri sviatkoch mojich blízkych.