Do toho so mnou

Príspevok v téme: Do toho so mnou
osasankao

Ahojte, už dlhšiu dobu sa snažím schudnúť nejaké to kilo, ibaže ako to vždy dopadne, poriadne sa napapkám a som tam, kde som aj bola. Možno sa vám to bude zdať divné, ale ja mám snáď duté kosti. Meriam 160cm a vážim 55kg. Vždy som si udržiavala ten odstup od "výšky" 10kg, teraz som ale pribrala počas zimy a nechce sa mi s tým nič robiť. Vlastne už 2 týždne skáčem na švihadle, som sa vypracovala zatiaľ na 15mins. Poďme to spolu konečne dať dolu:))) Budeme málo jesť, veľa piť a hlavne športovať... HM?

forsa9

a chystas sa aj nejako cvicit,lebo ja som asi cudak,ale ja neznasam sport,som proste totalny lenoch,uz som skusala kazdy sport,ale pri nijakom som nevydrzala,posledna sanca je zumba,snad ma to chyti:-D maximalne sa prinutim cvicit na hudbu doma,lebo ma nikto nevidi a mozem ist taka spotena hned do sprchy,xi... ked ja som to skusala bez ovocia,ale ked som si to ovocie nedala,tak som mala strasnu chut na sladke,volim dat si radsej slivku,jablko alebo melon ako cokoladu,xi( a este k tomu slivky su perfektne na vyprazdnovanie a taktiez jablka,takze mam aj vela vlakniny)...ja budem rada,ked sa mi pre za zaciatok podari aspon tych sladkosti zbavit,ja ani nechapem,ze naco ich jem,niekedy uz ani nemam chut,ale oci by jedli,tak zjem na kila,panecku,sak to je ako so zavislostou na cigach,xi...ja mam 21 a ty,hm?

GYM

aliss,vaha nic neznamena!!svaly su tazsie ako tuk,ale maju polovocny objem!ja mam 170 cm a 65kg!a nosim konfekcnu velkost 36!moja segra ma 59kg a ryfle cislo 40!!!a to nie som nijaka vymakana fitneska,tancujem latino tance!

Čo

Koľko vlastne máte rokov? Len tak pre zaujímavosť...
forsi9: Neviem, ale ja by som ti večer to ovocie neodporúčala, pretože po 15-tej hodine sa cukry z toho napr. jablka ukladajú ako tuky. Aspoň tak som to niekde čítala. Čiže ovocie sa odporúča jesť len do tej 15-tej. Potom už ani nie. Na večeru ja si budem dávať cottage, prípadne nejakú tú tmavú kaiserku s neúdeným syrom alebo paradajkou či nejakou zeleninou. Ja chodím tiež spať až tak neskôr čiže myslím, že aj keď si dám niečo o tej 21:00 tak by mi to poškodiť nemalo, pokiaľ to bude len nejaká mrkva či niečo podobné keďže do postele zvyknem ísť aj niečo po dvanástej.

forsa9

ja na obed klasicky,to co navari mamka,len si toho nedam urcite tolko ako napr. dospely chlap,xi...len tak polovicnu porciu:-D takze o 10:00 si dam to mlieko a musli,o 14:00 si dam mamkin obed,o 17:30 si chcem dat nejake ovocie a na veceru o takej 20:30(spat chodim az okolo dvanastej a preto by som to nevydrzala,ze od siestej nejest) a dam si asi tuniak so zeleninkou...medzi tym cajik bez cukru a uvidime,chut na sladke tlmim zuvackou alebo chromom...pre je to najhorsie o tej 18:00 vtedy sa vacsinou nudim a vyzrala by som celu chladnicku,a akymi cinnostami sa zamestnavas,porad prosim:-D...ja praveze pri pc zabudam na jedlo...pre mna su prazdniny najhorsie,lebo sa nudim,na intraku taky problem nemam,tam som dokazala schudnut 10kg,len skoda,ze cez prazdniny som to krasne dobehla a s mojim prejedanim som pribrala 5 kg,fnuk:-(

Čokoládka19

forsa9: Tak to som rada, že sme tri aspoň to pôjde ľahšie. Hoc tieto stavy neprajem nikomu...
Ja si zajtra plánujem na raňajky dať dve hrianky s nejakou zeleninkou. Obed a večeru ešte priebežne napíšem, lebo neviem načo ma pochytí chuť. Medzi jedlami budem piť zelený čaj bez cukru, chcela by som vypiť aspoň také 2 litre denne. Tak uvidíme. Jesť chcem v intervaloch každé 3 hodiny, lebo ja som hrozný "hladoš" a tak ako píšeš ty forsa9, každé 4 hodiny by som asi nevydržala :)...Jesť po piatej hodine síce ešte budem, ale už len také ľahké jedlá ako napr. si dám uhorku, mrkvu, alebo niečo také ľahké.
Čo sa týka toho prejedania sa sladkého. Tak ja práve, keď sedím za PC tak ma takéto stavy chytajú. Jednoducho vždy musím do seba niečo tlačiť. Preto som sa rozhodla tak, že si vždy nájdem nejakú robotu, aby som len tak nesedela. Uvidíme či to pôjde. Ale verím, že áno :)

forsa9

aliss,cokoladka: parada,tak sme tri,take kocice ako my tri to musime zmaknut,budeme sa "tyrat" spolu a ked to vydrzime,tak potom sa budeme spolu teskat:-D takze ja to uz mam vymyslene na zajtra,chcem sa stravovat zdravo-cize ziadne sladkosti,vyprazane mastne a fastfoodove jedla,ale viac ovocia,zeleninky,kuracieho maska,ryb a ovsenych vlociek,jogurtov a cottage cheese:-D...budem sa stravovat kazde 4hodky medzi tym nic len voda alebo nesladeny cajik...zajtrajsie ranajky budem mat: mlieko s musli(tie musli som si doma vlastnorucne pripravila,lebo tie co predavaju v obchodoch su kentusy so zbytocnymi tukmi)-takze ranjaky by som mala mat syte,chutne a zdrave...a vy co baby,co si date rano na nastartovanie metabolizmu,hm:-D? inak ja som mala vycitky z toho,ze som sa obzrala jak prasa,tak som teraz pol hodku cvicila pri hudbicke:-D...ja som zistila ze sa prezieram z nicnerobenia,je mi zo seba zle,blee...vy ste natom ako? kedy mate zachvaty hladu,hm?

Čokoládka19

forsa9: poteším ťa :), na mňa nemáš...:)...dnes: horalka, delissa, jogurt, celá čokoláda študentská pečať, sójová tyčinka, polka melóna a keďže som ešte nachladená tak 2 jablká a banán. Síce v takom hojnom počte to bolo len dnes, ale každý deń zmáknem aspoň takú polovicu z toho. Proste viem, že to je zo zúfalstva, nervy, jednoducho si tým asi niečo kompenzujem. Ale chcem spraviť rázny koniec, lebo viem, že to ide. Od januára do mája som to vydržala. Vydržala som sa zdravo stravovať, lenže potom prišli problémy, tak som to všetko chcela vrátiť späť. Lenže nie sladkým. Takže hlava hore a idem znovu do toho. Zvládneme to všetky. Verím tomu...Pre mňa to zajtra začne. Každý deň budem písať čo a koľko som toho jedla. Čo sa týka pohybu, neviem ako to bude vyzerať, lebo som dosť nachladená a cvičiť sa asi nedonútim, ale pre začiatok aspoň obmedziť to sladké a začať pravidelne a zdravo jesť...

forsa9

ahoj cokoladka,viem o com hovoris,pre mna je cokolada ako droga a tiez som to uz dnes prehnala,zjedla som 2 maxi croasanty,2 keksy,trubicky a susienku,mne uz asi jedine pomoze to,ak si najdem partacku,s ktorou to lepsie zvladnem:-D ak by si chcela ist do toho so mnou,tak mi napis mail a zajtra si mozeme pisat,ze co ideme jest a kolko toho,co ty nato,hm:-D? a budeme sa podporovat v nejedeni toho sladkeho jedu,xi