Mudr. Jurkovič

Príspevok v téme: Mudr. Jurkovič
Bimbo12

Dobrý večer, rád by som sa opýtal, či má niekto z vás osobnú skúsenosť s liečením Mudr. Jurkoviča a s akým výsledkom. Ja sa momentálne rozhodujem, či sa do toho pustiť. Zároveň vás prosím o bližšie info, čo sú vlastne tie tripsíny ktoré mi odporúča, čo obsahujú? Lebo leták je v ruštine a neviem to preložiť. Mám brať chimotripsin a tripsin (okrem iného), ale práve tie tripsiny su vraj základ liečby. Vopred dík

RNG

Na trypsinoch nie je nic zazracne, su to proteolyticke, tj bielkoviny rozkladajuce enzymi, a ked mas viac enzymov v tele, vedia rozpustit rozne zamorenia a aj rozne nefunkcne utvary, ako cysty, hrcky, myomy, tumory a medzi inym aj samozrejme rakovinne nadory a tumory.
Zamorene telo je casto zamorene pri nedostatrku vlastnych cistiacich enzymov, takze dodat ich ako doplnok pomoze telo vycistit.
Zamorene telo ma vyssiu pravdepodobnost vytvarania porusenych buniek, vcitane bujnejucich a nizssiu schopnost ich znicit. Vycistenim tela a odmorenim sa to obrati naopak,v tele sa vytvori menej tych nefunkcnych buniek a telo ich vie zlikvidovat viac.

Bimbo12

Asi som sa vyjadril dosť nepresne. Mám na mysli Mudr. Jurkoviča z Trenčína, ktorý lieči rôzne druhy rakoviny a nádory. Neviem sa rozhodnúť, či sa dať na jeho liečbu, lebo je dosť finančne nákladná, preto by som rád vedel, či s tým má niekto skúsenosť a či sa aj vyliečil. A zaujímajú ma tie tripsíny, čo je na nich také zázračné. RNG., ďakujem za odpoveď, idem kuknúť na tú stránku.

RNG

Zrejme ze ma na mysli toho stareho pana doktora, ktory mal uspech z liecenim rakoviny potlacanim tyroidnych hormonov a najma branim masivnych daviek enzymov.
Toho, co ho potom za "odmenu" jeho kolegovia dali na sud, kedze sa mu podarilo liecit a vyliecit pripady, ktorych sa tito renomovani onkologovia zriekli ako beznadejnych.
Trypsin a chymotrypsin su zlozky enzymu pankreatinu, z kravy, ktore rozkladaju bielkoviny.
Dnes su ale na trhu uz davno ovela silnejsie proteolyticke(bielkoviny rozkladajuce ) enzymi z roznych rastlinnych a fungalnych zdrojov
a tiez metod na liecenie rakoviny je hromada. Mnohe sa daju kombinovat pre zvysenuie ucinku.
Pozri najma na www.cancertutor.org
kde ich je uvedena hromada.
Pankreatin totiz sa dost znacne znici prevhodom cez kysly zaludok, ale rozne fungalne a rastlinne enzymi sa neznicia v zaludku.
Vsade vsak hraju velmi dolezitu ulohu enzymi

Iveta Michael

Bimbo...no tak neviem akého lekára máš na mysli. Ja totiž poznám jedného stomatochirurga Mudr.Jurkoviča Richarda s ktorým som mala jednu skúsenosť dávnejšie keď mi ešte na Mickiewičke robili taký menší operačný zákrok v ústnej dutine a tento lekár tam vtedy asistoval operatérovi a upokojoval ma. Lenže netuším koho vlastne máš Ty na mysli...Jurkovičovcov je viac a v Bratislave tiež.