Dozvedela som sa istu vec..

Príspevok v téme: Dozvedela som sa istu vec..
TrapiMaTo

prostrednictvom istej socialnej siete som sa dozvedela o svojom dlhorocnom priatelovi, s ktorym planujem buducnost istu vec... Vraj so mnou vobec nie je stastny :( Strasne ma to teraz trapi, jednak som prekvapena, lebo sa snazim vo vsetkom, staram sa o to aby bolo stale navarene ked pride unaveny, periem, upratujem, prejavujem mu lasku, ci uz pohladenim, alebo bozkami, v posteleli je to trosku chudobne, ale ked som sa ho pytala a rozpravali sme sa, tak mu vraj nic nechyba .... :( ja uz vazne neviem, strasne ma to trapi, citim sa dost neschopna :((((

cim to moze byt? alebo co by som mohla na sebe zmenit? :((

TrapiMaTo

ano ano, ja uz dalsie sance nemienim davat, pisala som ze jednoducho ja uz v takomto pripade neverim a tam kde nie je dovera tam nemoze existovat ani vztah... Dnes mu napisem, neviem ci sms, alebo e-mail, uvidim ... :(

TrapiMaTo

bibi

vies, on by aj tak napisal, a viem aj co, lebo to uz 2x tak urobil ked som sa s nim chcela rozist. Jednoducho ze si nieco urobi, potom vypne vsetky mobily, net, vsetko, a zmizne, ze ani kamosi nevedia kde je... a ja mozem zas stresovat, aj keby ze uz sme boli po danom rozchode...

isabella

sprav to ako napisala bibi, ani nevies ako sa ti po tom vsetkom ulavi, ked ho uz nebudes mat na krku...
moja inak o odpusteni som ja pisala iba v pripade manzelstva, kde sa predpoklada hypoteka a deti a tam je to komplikovanejsie, takze ja by som bola proti tomu aj aby si mu vobec druhu sancu davala, nie este nad tretou uvazovala...

sandysue

ahoj.Priznám sa,že túto tému sledujem dlhšie, ale ešte som sem neprispela.Nečítala som všetky príspevky, ale súhlasím z názorom väčšiny- tento ti za to nestojí. Ale keďže vidím, že ho nevieš nechať, tak ma napadla ešte jedna vec. Skús mu povedať, že váš vzťah sa dostal do slepých koľají, či aj on to tak vníma a či má záujem to zmeniť, alebo nechať tak. Určite aj on vníma, že nie je všetko v poriadku, len ti to nechce povedať, možno je to zbabelosť, možno si myslí, že ti tým ublíži alebo jednoducho z vypočítavosti :( a podľa jeho reakcie uvidíš, čo ďalej. ale naozaj moja, stojí ti to za to?

bibi1234

trapimato-normalne mu napis SMS: Je koniec, uz mi nikdy nevolaj a ani nepis. Ty velmi dobre vies preco!!! Ak ma toho viac narovasi, ver mi, ze to necha tak a nebude Ti to komplikovat...

TrapiMaTo

no aj hej, ze "co a ako"? nic extra, ta konverzacia coskoro skonci, lebo my dvaja si pisat dlho nevieme... /len som mu napisala ze ma hrdlo boli a mam teplotu, on na to ze mam anginu a tot vse/ ... rozhodne zaujimava komunikacia, ako vzdy