akné :-////

Príspevok v téme: akné :-////
lucka856

Ahojte.trpim akne uz od 15,teraz mam 19. nebola to sice uplne ta najvaznejsia forma ale bolo to uz trosku vaznejsie a nemohla som sa toho zbavit a teraz beriem uz viac ako polroka antikoncepciu,lenze stale to nieje dokonale.a co som citala na internete , po takom case brania som vsade citala ako boli vsetky spokojne ze uz to je v pohode uplne...samozrejme docitala som sa aj to ze po vysadeni sa to dost casto vracia ale clovek stale dufa ze bude vynimka.....30.8 mam ist na kontrolu ku koznej a rozmyslam ci ju nemam popytat Aknenormin lebo by to malo zabrat rychlejsie a nemalo by sa to vratit ale zase ma to strasne vela neziaducich ucninkov,co mam robit? :-/...ona mi ho nukala uz predtym ale ja som si vybrala HAK lebo mam problemy s odbermi krvi a pri HAK staci tak raz za 2-3 mesiace a pri aknenormine by som musela kazdy mesiac....zlepsenie je sice, a to poriadne, ale stve ma ze stale musi byt nejaka ta vyrazka,a to nemyslim malicka ale dost casto sa mi este robia take zapalene,je pravda ze vacsinou je to pred menzesom ale stve ma to....a hlavne teraz sa zacinam bat toho ze na rok budem uz vysokoskolacka a proste hanbim sa ze ma tam spolubyvajuce uvidia neodlicenu,mam komplexy :-( ked mam make-up , vyzeram ako keby som uz ziadne akne nemala,ale ekd sa odlicim som dost cervena,mam take ruzove flaky dost a staci ze niekde mam mensiu vyrazku,alebo sa mi zacina robit tak mam okolo toho cerveny flak no a proste nevyzeram dobre a asi nemam dobru psychiku ale neviem si predstavit ze niekto okrem rodicov ma uvidi v takom stave....nemam ani ziadneho chalana a potom si myslim ze je ti tym a tak....proste uz som zufala..neviete mi nieco poradit aby aspon okolo tych vyraziek neboli take velke cervene flaky? takisto sa chcem opytat myslite si ze strava ma vplyv alebo nie? niekto vravi ano,niekto nie a mna naozaj stve ako niekto moze jest vsetko,sladke,slane,mastne,mliecne vyrobky a plet ma ako babatko a ja si musim davat pozor,aj ked je pravda ze ovocia a zeleniny az tak nejem a sladkosti si neodpustim ale jem hlavne keksy ked uz , nie cokolady.teraz sa mi kus plet zhorsila lebo som nedavno spraskala celu cokoladu :-( a ja uz som zufala ja uz asi potrebujem skor psychicku podporu..dockam sa okamihu kedy sa toho zbavim navzdy?..........a este sa chcem spytat ze napr. ked sa odlicujem mam pouzivat na to nejake mlieko a tak ??lebo kedysi som mala milion pripravkov,nieco na odlicovanie,potom na cistenie tvare,potom milion masiek ale to vsetko len podrazdi tu plet,teraz sa odlicujem proste len tamponom s vodou,rano a vecer si plachujem tvar zimnou vodou,rano si davam hydratacny krem biodermu a vecer skinoren

simka111

Tak podla mna to neje alergicka reakcia len telo sa prečistuje a dava to takto najavo,vyhadžeš sa a potom sa to uz zlepši.. ja pijem prhlavu asi 4 roky a som spokojna :D
Este zacnem brat cierny zazrak a uvidime :D

lucka856

aha tak skusim ho vyskusat ked je taky dobry..aj repikovy je vraj fajn,citala som niekde....lebo som citala ze par bab malo akokeby alergicku reakciu zo zihlavy a sa vysypali po nej :-/

simka111

Prhlavovy čaj by si mala dostat aj v normalnych potravinach ale asi vyhodnejsie je kupit sypany v zdravej vyžive alebo v lekarni,myslim ze je cenovo vyhodnejsi a vydrzi dlhsie.. :D Niekedy som mala jeden čaj zo zdravej vyzivy ale neviem ako sa volal ale viem z som od predavacky pytala caj na akne a problematicku plet,ale normalne na pitie :D

mjanik

akupunktúra nebolí,ale u niekoho už pomyslenie na akupunktúru bolí-ako deti nás očkovali a spomienky na štepenie a očkovanie u nás trochu vzbudzujú odpor voči ihlám.Daj si Googla akupunktura janik a pozri

lucka856

hmm nejde mi tu stranku otvorit ale posnmazim sa este a urcite si to pozriem.dakujem za vsetky rady,tu akupunkturu chcem vyskusat,ale neboli to??....a este sa chcem spytat ten prhlavovy caj dostanem len v lekarni alebo ako? a ake este caje su dobre na precistenie?

lulijanka

ahoj, skus si pozriet stranku www.bioptron.senea.sk, je tam opisana lampa, ktora ma velmi pozitivny vplyv aj na akne.. urcite si o tom aspon precitaj.