Hnusne telo, uz dost

Príspevok v téme: Hnusne telo, uz dost
tucnalucy

Dnes rano som sa postavila na vahu a myslela som,ze odpadnem.Vazim 73kg pri vyske 168cm.Jem aj vecer, jem malo zeleniny a ovocia a najma vobec necvicim.Dnes je 11.8. a ja som si dala za ciel do 1.9 schudnut na 70kg.Jasne,ze nechcem tolko vazit a mat cielovu vahu 66kg.No do 1.9 to musi byt aspon 70kg.Je mi zo seba zle.Uz prestavam jest sladkosti,zmrzlinu,slane chipsy,kavy atd.
Zacinam zit zdravo!!!! Chcem sa citit a hlavne vyzerat lepsie.
Pripoji sa ku mne niekto kto ma vyraznu nadvahu?Nie niekto s 3-4kg nadvahy,ale dievca,ktore chce dat dole aspon 6-7kg.Mohli by sme si tu pisat co sme cely den zjedli a ci sme cvicili.
Ranajky: hrozno
Obed:ovocie
Vecera:ovocie
Dnes si chcem dat odlahcovaci den,lebo sa citim obezne a zajtra sa zacnem pravidelne stravovat.Poobede budem urcite hodinku cvicit.
Vecer tu napisem.Pridate sa ku mne niekto?Ale niekto seriozny,kto tu bude pisat pravidelne a budeme sa podporovat a motivovat.Pekny den

smajliQa

len tak dalej ladyinred..bude z teba zena!!!! ,, a nie chora...
baby ja mamusmev na tvari..takze moja vaha dnes na obed:56,00 :) sa tesim tomu:) do narodeniniek chcem 55 :) to je do 5.decembra:)
a moje miery : 86:64:91

nikki.7

ahojte kočky:))

Ja tak ako vždy,váha síce neviem,lebo sa vážim len raz do týždňa,ale snáď to nešlo hore.

Včera som bola na spiningu,zapotila som sa teda riadne.
Veľmi dobre mi padlo,keď mi jedna spolucvičiaca povedala,ako super vyzerám,že som pekne spevnená a že vidno na mne,že som schudla.Hneď sa lepšie zaspávalo.

Ja som mala dnes na raňajky koktail,posledná dávka, teraz som si dala jogurt s pomarančom a dva maličké slatinské pagáčiky.

Dnes už toho nenajem,lebo o 14:30 idem na zábal a lymfo a predtým nemôžem papať,tak až večer nejakú polievku.

Pekný deň vám prajem a chloeee tebe držím palcčeky,viem presne čo to obnáša,keď prechádzaš na dietnejšiu stravu.Ja som to mala tak asi pred týždnom.

chloeee

ahojte moje :))

No ja som sa včera po týžni odvážila a skoro ma ruplo ... Dneska som opäť začala. Na raňajky zeleninový šalát, neskôr chlebík so syrom a zeleninou. Na obed mandarinky..Večer chlebík so syrom a s kopou zeleniny.
Dúfam,že sa takto rozhýbem opäť smerom nadol :))
Tento moj prežieracky tyzden som spapala asi tolko sacharidov a bielkovín čo za posledné tri mesiace. Čiže začnem asi zase s tou zeleninou :))

nikki.7

uhlie: tiež nechápem, prečo sa vôbec vyjadruješ do tejto témy. Ak si si nevšimol,tak názov tejto témy je dosť jasne napísaný.

smajliQua: tiež si myslím, že si až tka nezhrešila. Však si to od rána pekne dodržiavala.. Ja som mala teiž včera prešľap...Celý ďeň som sa pekne držala a večer okolo pol piatej som si dala zmrzlinu s MC Donaldu. No čo už,za to sa svet nezrúti.

Dnes idem na spiníng,tak to tam snáď vypotím.

carey

ahoj smailiqa, podla mna to je uplne v pohode, mozno si si to mohla dat bez tych zemiakov, ale tak treba jest aj sacharidy. Ja som dnes praveze jedla vela zemiakov, som presvihla toho dost, ale si vravim, ze si treba aj dopriat a za to zajtra budem mat taky light den :)) treba mat stale usmev na tvari a hotovo

smajliQa

uhlie:
ja utocim???? najprv si napisal ze trpim narcizmom.. co ma dost pobavilo,
a za druhe zevraj obtazujem svoje okolie,,,prepaaac, ale na tomto fore nikto nikoho neobtazuje, ked to nechces citat tak necitaj... obtazujes sa max. sam :))
a mimochodom, ked ti tak vadi ze sa pozorujem, tak skus to robit aj ty, a zistis kolko mas na sebe nedostatkov, ktore sa mimochodom daju odstranit, a to ja robim :) pre seba... pre okolie, pre lepsi pocit :)

uhlie

Preco na mna hned utocis. Snazim sa vam tu pomoct a vyriesit co najlepsie vase problemy s chorobnym pozorovanim sa.

smajliQa

uhlie : ti preskocilo???
pokial si si nevsimol/la... tato tema je zalozena preto, aby sa tu diskutovalo o tom, co kto cez den zjedol, a spytal sa po pripade na KCal, a podobne veci.. tak nechapem co riesis???
podla mas dost komplexy ked si mal potrebu pridat svoj prispevok.
usmev:)